KARDEŞ OKULDAN YENİCELİ ÖĞRENCİLERE KIŞLIK KIYAFET

İSTANBUL Üsküdar Dış Ticaret Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi, Şirinköy İlkokul ve Ortaokuluna “Kardeş Okul” projesi çerçevesinde kıyafet gönderdi.

İstanbul Üsküdar Dış Ticaret Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Büro Yönetimi Alanı öğretmeni ve KAGİDER eğitim sorumlusu olan aynı zamanda Yeniceli olan Nurten Kavaklı Çakmakçı başkanlığındaki öğretmen ve öğrenciler Yenice’deki öğrenci kardeşleri için yardım kampanyası düzenledi. Kampanya kapsamında idareci, öğretmen, öğrenci ve KAGİDER dernek yöneticilerinde oluşan grup, 50 öğrenciye kışlık mont, bot, pantolon ve kışlık badi göndererek ulaştırdı.

İstanbul Üsküdar Dış Ticaret Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Öğretmeni  Nurten Kavaklı Çakmakçı , “ Aslen Yeniceliyim. Yenice’deki öğrenci kardeşlerimiz için bir kampanya düzenlemek istedik. Kardeş okul projesi kapsamında  Yenice ilçemizde  Şirinköy İlkokul ve Ortaokulu idarecileri ile irtibata geçtik. Başlatmış olduğumuz kampanya ile birlikte kardeş okulumuzda eğitim gören öğrenci kardeşlerimiz için yardım toplamaya başladık. Toplamış olduğumuz malzemeleri öğrencilerimize ulaştırılmak üzere okul idarecilerimize gönderdik “ dedi.

Şirinköy İlkokul ve Ortaokulu idarecileri  öğrencileri için düzenlenen yapmış oldukları yardımlarından dolayı İstanbul Üsküdar Dış Ticaret Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’ne ve hemşehrimiz Nurten Kavaklı Çakmakçı’ya teşekkür ettiler.