GAZETEMİZİN 7 NCİ YILINI KUTLADILAR

CHP YENİCE İLÇE BAŞKANI ENVER ÖZGÜ : “ Ajans Yenice Gazetesi’nin 7 nci yaşına girdiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Yerel Basınımızın 3 gazetesinden birisi olan Ajans Yenice, ilçemizin sorunlarının duyurulmasında önemli bir yer edinmektedir. Yerel Basınımızın ayakta kalması için üzerimize düşen sorumluluğunun bilinci içerisindeyiz.

Bu düşüncelerle Ajans Yenice Gazetesi’nin 7 nci yaşını kutluyor, yayın hayatının başarılı bir şekilde devam etmesini temenni ediyorum “

MHP YENİCE İLÇE BAŞKANI ERGÜN KARAKIRIK : “ Basınımız yönlendirici, takip edici ve kamuoyu oluşturan bir kuvvettir. Basın kuruluşları toplumu bilinçlendiren, ülkenin büyümesi ve gelişmesinde büyük bir role sahiptir.

Bu bağlamda Yenice’mizde yayın hayatına 6 yıldır devam eden Ajans Yenice de ilçemiz için önemli değerlerden birisidir.

Ajans Yenice Gazetesi’nin yeni yaşını canı gönülden kutluyor, güzel çalışmalarını devamını diliyorum “

İYİ PARTİ YENİCE  İLÇE BAŞKANI SEYFİ TETİK : “ Yenice’mizin 3 yerel gazetesinden birisi olan Ajans Yenice Gazetesi, 6 yılını doldurarak 7 nci yaşına merhaba dedi. Toplum hayatımızda önemli unsurlardan birisi olan basınımızı önemsiyor ve destekliyoruz.

Sahibi Mücahit Toprak’ın yönetiminde güzel çalışmalara imzasını atan Ajans Yenice Gazetesi’nin çalışma ekibini tebrik ediyor, nice yıllar diliyorum “

 

KARABÜK GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANI METİN KAYA : “ Basınımız, toplumun gözü kulağı ve sesi olmakla kalmayıp; aynı zamanda devletle toplum arasında köprü görevi gören önemli birer sivil toplum örgütleridir.

Temmuz -2015 ‘de Yenice’de yayım hayatına başlayan Ajans Yenice Gazetesi’nin 7 nci kuruluş yıldönümü nedeniyle tüm emeği geçenleri ve gazete çalışanlarını tebrik ediyor, bundan sonraki yayın hayatında başarılar dilerim “

 

YENİCE’NİN SESİ GAZETESİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ ERDİNÇ DERELİ : “ Zaman zaman birlikte de güzel çalışmalar ortaya çıkarttığımız Mücahit Toprak ağabeyimizin ve ekibinin hazırladığı Ajans Yenice Gazetesi’nin 7 nci kuruluş yıldönümünü tüm kalbi duygularımla kutluyorum.

İnşallah bu gazetemiz de Yenice’nin Sesi ve Yenice Gazeteleri ile birlikte uzun yıllar yayın hayatına devam eder ve ilçemizin sesi olma görevini yerine getirir. Nice yeni yaşlara dileğiyle…”

 

YENİCE GENÇLİK PLATFORMU BAŞKANI TAHSİN KARAASLAN : “ Tüm yazılı ve görsel basın kuruluşları toplumumuzun vazgeçilmez parçalarından biridir.

Yenice’mizde 6 yıldır yayınlanan ve 7 nci kuruluş yıldönümünü kutlayan Ajans Yenice Gazetemiz de ilçemize önemli katkılar vermektedir.

Bu düşünceler ile başta Mücahit Toprak ağabeyim olmak üzere bu gazetenin hazırlanmasında ve yayınlanmasında emeği olanları kutluyor, nice seneler diliyorum “