ÇAYLI : KADROLARIMIZ İLE SEÇİME HAZIRIZ

AW504645

YENİCE Belediye Başkanı Zeki Çaylı, görev süreleri boyunca Yenice’ye kalıcı hizmetler kazandırdıklarını dile getirerek, önümüzdeki 5 yılda da hizmetlerinin süreceğini söyledi.
Çaylı, HALKA HİZMET, HAKKA HİZMETTİR anlayışından hiç uzaklaşmadan, hiçbir ayırım yapmadan hizmet getirdiklerini, saat ve zaman tanımadan çalıştıklarını açıkladı ve “ Şükürler olsun ki, güzel ve kalıcı hizmetler yaptık“ dedi.
31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler seçimlerine kadrolarımız ile hazırız diyen Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, açıklamasına şöyle devam etti :
“ Yaklaşık 15 yıldır bu güzel ilçenin saygıdeğer insanlarına hizmet veriyoruz. Bugün geldiğimiz noktada seçim dönemlerinde ne söz vermişsek tamamına yakınını gerçekleştirdik.. Her zaman söyledik, yine söylüyoruz. Yenice Belediyesi’nin kıt imkânları ile inanılmaz işler yaptık. Bu çorbada öncelikle saygıdeğer Yeniceli hemşehrilerimiz başta olmak üzere 7’den 70’e herkesin tuzu var. Bu arada çalışanlarımızın ve bürokrat arkadaşlarımız ile bizimle birlikte hareket eden belediye meclis üyelerimizin katkısını unutmak mümkün değildir.
Her zaman hizmetinde ve hizmetkârında olduğumuz ve bundan gurur duyduğumuz Yenice’mizin saygıdeğer insanlarına, güzel insanlarına binlerce teşekkür ediyorum. Onların verdiği yetkiler ile Onların teveccühleri ile bu göreve geldik. Bize hizmet imkânı, halkın hizmetkârı olma şansı verdiler. Bu şansın bilinci ve bu ulvi yükün sorumluluğu ile hep çalıştık, çabaladık. Çok yol aldık, çok mesafe kaydettik. Şükürler olsun ki, küçük Avrupa kentlerine benzer bir Yenice hayal olmaktan çıktı, gerçeğe dönüştü. Yenice’yi geliştirdik ve değiştirdik.
Yaklaşık 120 gün sonra yeni bir seçime gideceğiz. Seçim dönemimizin henüz başındayız.
Bizim anlayışımız hep şu olmuştur. Gece gündüz hizmet. Halka hizmet, Hakka hizmet. Bu böyle devam edecektir.
Bu düşüncelerle yapılacak seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını diliyor, saygıdeğer vatandaşlarımıza saygı, sevgi, selam ve muhabbetlerimi sunuyorum “ dedi.