BELEDİYE 2.ETAP TOKİ ÇIKIŞI OLAN HASTANE YOLUNDA ÇALIŞMA YAPIYOR

YENİCE BELEDİYESİ, ilçemizde alt ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Her noktada çalışma yapan belediye ekipleri İsmetpaşa Mahallesinde de çalışmalarını sürdürüyor.

Belediye Başkanı Zeki Çaylı yapılan çalışmaları titizlikle sık sık takip ederek, yerinde inceliyor.  Belediye ekipleri Devlet Hastanesi yolu olan 2.Etap TOKİ çıkışı, karayollarına çıkan yolda çalışma başlattı. Bu güzergâhta parke çalışması yaparak yolu konforlu hale getirecek.

Başkan Çaylı sosyal medya hesabında çalışmalarla ile ilgili paylaşım yaparak, “İlçemizde alt ve üst yapı çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Bütün çalışmalarımızı titizlikle takip ederek, şehrimizin ihtiyacı olan her bölgede çalışmalarımıza devam ediyoruz. Devlet Hastanesi yolu olan 2.Etap TOKİ çıkışı, karayollarına çıkan yolda çalışma başlattık. Bu güzergâhımıza kilitli parke döşemek için altyapı zemin çalışmalarımıza ekibimizle başladık. Parke döşeyerek yolda ulaşımı daha konforlu hale getireceğiz. Ekibimizle gece-gündüz demeden büyük bir özveriyle çalışıyoruz ve bundan sonra da halkımız için çalışmaya devam edeceğiz. HALKIMIZ NE DERSE O !  BİRLİKTE BAŞARDIK YİNE BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ ”dedi.