Ak Parti Yenice Belediye Başkan A.Adayı Sertaş Karakaş : “Benim doğduğum ve büyüdüğüm şehre bir vefa borcum var “

Ak Parti Yenice Belediye Başkan A.Adayı Sertaş Karakaş yaptığı açıklamada; “Benim doğduğum ve büyüdüğüm şehre bir vefa borcum var” dedi. Karakaş açıklamasının devamında şunları söyledi:

“Değerli Yeniceli hemşehrilerim, kıymetli yol ve dava arkadaşlarım ;
Sizlerin teveccühü ile,
AK Partimizden 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlerde Yenice Belediye Başkan A.Adayı oldum.
A.Adaylığı ile ‘Bismillah ‘ dediğimiz ilk günden itibaren tüm hemşehrilerimiz bilmelidir ki ; Yenice’mizde duraklama dönemi sona erecek. Yenice, Türkiye Yüzyılı’nın parlayan ilçesi, ışıldayan yıldızı olacak.

İlk önce ilçemizde ve İlçemiz dışında yatırımları bulunan İş insanlarımızın istihtam sağlamları için geren tüm imkanları şahsi ve belediye olarak sunacağım.

Ayrıca aile şirketlerimizin faaliyet alanları olan ahşap, plastik , metal, kağıt, otomotiv, savunma sanayi alanlarında tanıdığım tedarikçisi olduğumuz müşterisi olduğumuz tüm dostlarıma ilçemize yatırım yapmaları konusunda şahsi ve belediye imkanlarını sonuna kadar kullanacağım.

5 yılda 1500 istihdam ile 5000 göçü ilçemize geri getireceğime söz veriyorum.
Bizim gayemiz, niyetimiz Yenice’mizi her alanda ileriye taşımaktır. İnşallah eser ve yatırımlarımızla Yenice’mizi ihya ve inşa edeceğiz. Niyet hayır, akıbet hayır diyerek bu yola koyulduk.

Ben ilçemde gücüm yettiğince hiç bir babanın hiç bir ananın evlat hasreti torun hasreti çekmesin istiyorum. Evladım aç mı , tok mu, üstünü örttü mü uyurken diye düşünmesin istiyorum. Ben bir mücadeleyi başlatıyorum. Bunu tüm Yeniceli hemşerilerimin desteği ile başarabiliriz.

Aziz şehrimizde hep birlikte yeni bir destan daha yazacağız.

Şehrimizin ve insanımızın sorun ve taleplerinin her birini biliyor, her zaman olduğu gibi bugün de farkındayız. Sözümüz sözdür; Türkiye Yüzyılının heyecanıyla Yenice’mize yeni bir soluk getireceğiz.
Çıktığımız bu yolda Allah’ın izni, Yeniceli hemşehrilerimizin desteğiyle hep birlikte zafere ulaşacağız.
Çünkü inanıyoruz ki; Yeniceli Bilir, Gerçek Belediyecilik AK Parti’dir.
Bu düşünceler ile aziz hemşehrilerimizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.” İfadelerine yer verdi.

Bir yanıt yazın