AJANS YENİCE  7  YAŞINDA

İLK sayısını 2015 yılının Temmuz ayında yayınladığımız Ajans Yenice Gazetesi, 6 yılını geride bıraktı ve 7 ncı yaşına merhaba dedi.

Tasarımını İstanbul’da yaşamını sürdüren ve daha önce de büyük tirajlı ulusal gazetelerde de çalışmış olan Burçin Üçsular’ın yaptığı Toprak Medya Tanıtım’ın bir ürünü olan Ajans Yenice Gazetesi, renkli olarak İstanbul Akademi Matbaasında basılıyor.

Pandemi koşullarında zaman zaman siyah – beyaz da baskısı yapılan gazetemiz, Yenice Gazetesi tesislerinde de basılıyor.

Sahipliği ve Yazı İşleri Müdürlüğü’nü Mücahit Toprak’ın üstlendiği Ajans Yenice Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmenliğini Abdülkerim Güney, Haber Müdürlüğünü Dilek Kocabaş yürütüyor.

Yayın Kurulunda Aşkın Uzunkara, İlknur Kavaklı, Nisa Nur Toprak ve İsmail Batuhan Kaya’nın yer aldığı Ajans Yenice Gazetesi’nin Hukuk Danışmanlığını İstanbul’da avukatlık ofisi olan Ufuk Çelik, 5 yıl süre ile üstlenmişti.

Gazetenin Hukuk Danışmanlığı görevini 1 yılı aşkın süredir Yeniceli Avukat kardeşimiz Sabri Akay yürütüyor.

Tamamı renkli olarak hazırlanan, 1000 tirajlı Ajans Yenice Gazetesi, Yenice ve Karabük’te ücretsiz dağıtılırken, 220 adet gazete de posta yoluyla yurt içi ve yurt dışına gönderiliyor.

Reklam, Tanıtım, Mesaj ve Resmi Daireler ile kamu kurum ve kuruluşlar ve büyük şirketlerin parasal desteklerini alarak yayınlarını sürdüren Ajans Yenice Gazetesi, ilkelerinden ödün vermeden yayınlarını sürdürmeye devam edecek.