Zonguldak’ın tek Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’mi?

Zonguldakspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’in Tempo Gazetesine yapmış olduğu “Şehrin takımına destek çıkmayanlar, ben hizmet ettim demesin” açıklamalarından dolayı teşekkür etti.

Her Belediye Başkanın bu şehrin takımı için böyle bir düşünce içinde olması gerektiğini ifade eden Caner, nedense bu gibi önemli açıklamaları sadece Satılmış Gebeş Başkan yapıyor. Zonguldak’ın ve ilçelerin tek Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ‘mi !

Taraftara destek çıkar, kulübe destek çıkar, her konuda Zonguldakspor’un yanında olan bu aslan yürekli başkandan başkası açık ve net konuşanı nedense göremiyoruz.

25 Belediye Başkanı Satılmış Gebeş Başkan gibi düşünse Zonguldakspor asla maddi ve manevi konusunda hiçbir sezon sıkıntı yaşamaz.

Ben Zonguldak adına, taraftarlar adına, yönetimim adına, futbolcularım adına, teknik heyeti adına Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’e bu güzel düşüncelerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, Allah yolunu ve bahtını açık etsin. Böyle güzel ve yürekli belediye Başkanlarına ihtiyacımız var. Allah Satılmış Gebeş’ den razı olsun” dedi.

Ayrıca Başkan Gebeş’in bu önemli projesini diğer belediye Başkanlarından da bekliyoruz ”dedi.