Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı göreve başladı

Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü emrinde Bölge Müdür Yardımcısı görevinde iken, Orman Genel Müdürlüğü’nce Zonguldak Orman Bölge Müdürü olarak ataması gerçekleşen Zekeriya Beyazlı görevine başladı.

Ahmet Sırrı Beşel’in Başmüfettiş olarak atanması ile boşalan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü’ne atanan Zekeriya Beyazlı, Zonguldak’a gelerek, Beşel’den görevi devraldı.

Devir teslim törenine, Orman Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Hüdaverdi Şen’in yanı sıra Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve Zonguldak İşletme Müdürü Katıldı.

Bölge Müdürü Beyazlı, Zonguldak’ a gelmekten ve burada Bölge Müdürü olarak ve bu ekiple görev yapacak olmasından duyduğu memnuniyeti ifade etti. Buradaki tüm ekibin başarılı çalışmalara imza attığını, çıtayı bir önceki dönemden daha yukarıya beraberce çıkaracaklarını belirten Beyazlı, mevzuat ve disiplin içerisinde herkesin kendi görevini özveri ve istekle yapması durumunda başarının zaten geleceğini, başarının ekip çalışması ile olduğunu ve buradaki ekibin bunu gerçekleştirdiğini, bundan sonra da gerçekleştireceğini, her ne kadar temsili Bölge Müdürü yapsa da mevsimlik işçiden Bölge Müdürüne kadar her kademede görev yapan çalışanlarımızın başarıda pay sahibi olacağını söyledi.