YENİCE YÜKSEKOKUL DERNEĞİNİN YENİ BAŞKANI MÜCAHİT TOPRAK

28 Ağustos 2017 tarihinde Genel Kurulu yapılan Yenice Fakülte Yüksek Okul Derneği’nin yeni seçilen yönetimi görev dağılımını yaptı.

Yeni yönetimin Başkanlığını 26 yıllık Yenice Belediyesi Personeli, Ajans Yenice Gazetesi Sahibi Mücahit Toprak üstlendi. Bir çok dernek ve hayır kurumunun kuruluş ve yönetimlerinde yer alan Toprak, Yenice Fakülte Yüksek Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneğinin kurucuları arasında da yer alıyor.

Toprak, eski Belediye Başkanlarından Erol Yirmibeş, Eczacı Recep Kök ve eski AKP İlçe Başkanlarından Aycan Telli’den sonra derneğin 4 ncü başkanı oldu.

Dernek Yönetiminde İl Genel Meclis Üyesi Ergün Özgün ve Yenice Belediye Meclis Üyesi Erdal Yirmibeş Başkan Vekili , Safran Otobüs İşletmesi Yenice Müdürü Mehmet Temel Derebaşı Basın Sözcüsü , Yenice Belediyesi Turizm Sorumlusu Aşkın Uzunkara da Sekreter – Muhasip olarak görev aldı.

Yenice Fakülte Yüksek Okul Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nin Denetim Kurulu da,  Oktay Karadayı, Erdinç Dereli ve Seyfettin Odabaş isimlerinden oluştu.