Yenice Emniyet Amiri göreve başladı

YENİCE Emniyet Amiri Cumaali Öztekin’in Erzincan iline tayin olmasıyla boşalan Yenice Emniyet Amirliği’ne Komiser Yardımcısı Fatih Ceriyan atandı.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nden Yenice Emniyet Amirliğine atanan Ceriyan, Yenice’deki görevine başladı.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü’nün çeşitli birimlerinde görev alan Ceriyan, 1991 yılında Samsun ilinin Bafra İlçesinde doğdu. 2016 yılında ise Karabük İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanarak ilk görevine başladı. Karabük İl Emniyet Müdürlüğü’nde en son olarak Aşayiş Şube Müdürü olarak görev yapan Ceriyan, Yenice Emniyet Amirliğine görevlendirilerek ilçedeki görevine başladı.

Yenice Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Fatih Ceriyan, “ Yenice şirin, sakin ve huzurlu bir ilçe. Huzurlu bir ilçede göreve başlamaktan mutluluk duyuyorum. Yenice Emniyet Amirliği olarak her zaman vatandaşlarımızın yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum. İlçede bulunan güven ve huzur ortamını artırmak için polis-vatandaş işbirliği içerisinde ilçeye hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.