YENİCE EMEKLİLER DERNEĞİ BAŞKAN ADAYI VEDAT KOYMATOĞLU : “ BİRLİK, BERABERLİK İÇİNDE GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAĞIZ “

09 NİSAN 2021 Cuma günü saat 10.00 ‘da, Babanın Sayvanı Düğün Salonunda Olağan Genel Kurulunu yapacak olan Türkiye Emekliler Derneği Yenice Şubesi Başkan adayı olan Vedat Koymatoğlu, gazetemize yaptığı yazılı açıklamada, genel kurulun hayırlı uğurlu olmasını diledi ve “ Birlik, beraberlik içinde güzel çalışmalar yapacağız “ dedi.

Koymatoğlu’nun yazılı açıklaması şöyle:

“ Çok saygıdeğer Yenice’li dostlarımız,

Kıymetli Emeklilerimiz,

Öncelikle yapılacak genel kurulumuzun hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’ımızdan niyaz ediyorum. Alınacak sonuçların şimdiden Yenice’mize ve emeklilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Arkadaşlarımla birlikte mevcut Başkanımız Nuri Uzunkara ve ekibinin aday olmaması üzerine göreve talip olduk. 850 dolayında kayıtlı üyemiz bulunmaktadır. Tuncay Aslan kardeşimiz de karşı bir liste ile yönetime talip oldu. İki listenin yarışacağı seçimlerin olgunluk ve nezaket içinde geçmesi dileğimizdir.

Ben ve arkadaşlarımın seçimlerden başarı ile çıkacağına inancım tamdır. Gördüğümüz ilgi ve alaka bizlere bu heyecanı ve motivasyonu veriyor.

Biz ekip halinde hemen seçimlerin akabinde, birlik ve beraberlik içinde çok güzel çalışmalar sergileyeceğiz. Ekip halinde yaptığımız bir dizi ön çalışmalar var. Planlı programlı bir şekilde seçime hazırız.

Saygıdeğer emeklilerimizin teveccühü ile seçilmemiz halinde bu çalışmaları birer birer faaliyete geçireceğiz ve emeklilerimizin her alanda sesi olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm seçmenlerimden destek bekliyor, saygı, sevgi, selam ve muhabbetlerimizi sunuyoruz “ dedi.