TOKİ – 2 NCİ ETAP 5 EYLÜL’DE İHALE EDİLİYOR

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ve arkadaşlarının girişimleri ile TOKİ ile tanışan Yenice’de TOKİ Konutlarına olan ilgi her geçen gün artıyor.

254 daireden oluşan 1 nci kısım TOKİ İnşaatlarında Kurban Bayramı sonrasında teslimatların yapılması beklenirken, 217 konut, 1 ticaret merkezi ve 1 camiden oluşan 2 nci etap TOKİ konutları da ihale edilecek.

TOKİ Başkanlığı, 05 Eylül 2018 Çarşamba günü saat 14.30’da ihalenin yapılacağını duyurdu. Yine, Yenice Belediye Başkanlığı yetkililerinden alınan bilgilere göre 7 adet 3+1 ‘in haricindeki 210 dairenin ön peşinatlarının yatırıldığı öğrenildi.

TOKİ, yapılacak ihalenin ardından sözleşme imzalayacak ve 10 gün içinde yer teslimini yapacak. İhaleyi üstlenen firma yer tesliminin ardından 550 takvim gününde konutları çevre düzenlemeleri ile birlikte teslim edecek.

İsmetpaşa Mahallesi devlet Hastanesi bitişine yapılacak 2 nci etap TOKİ konutları ile birlikte 1 nci kısım da hesaba katıldığında buradaki daire sayısı 471’e yükselecek. Kompleks içinde 5 ticaret merkezi ve 1 cami bulunacak.