TEŞEKKÜRLER ÇAYLI HAYIRLI OLSUN YENİCE

TEŞEKKÜRLER ÇAYLI 3 TEŞEKKÜRLER ÇAYLI, 1 TEŞEKKÜRLER ÇAYLI, 2Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı yönetimindeki Yenice Belediyesi, 24 metre uzunluğunda merdiven tertibatı olan itfaiyeyi 350 bin lira ödeyerek Yenice’ye, dolayısıyla da Yenice halkının hizmetine kazandırdı.

YAPTIĞI hizmetlerle Yenice halkının beğenisini ve takdirini kazanan Belediye Başkanı Zeki Çaylı, araç parkını da güçlendirmeyi sürdürüyor.

7 yılI aşkın hizmet döneminde araç parkındaki araçların 4 de 3 ‘ünü yenileyen Başkan Çaylı yönetimindeki Yenice Belediyesi , 24 metre uzunluğunda merdiven tertibatı olan itfaiyeyi 350 bin lira ödeyerek Yenice’ye, dolaysıyla da Yenice halkının hizmetine kazandırdı.

Yenice Merkezindeki binaların bitişik ve çok katlı olması sebebiyle özellikle çatı yangınlarına müdahale için satın alınan ford kargo itfaiyenin, 24 metre hidrolik merdiven, Alman teknolojisinin son sitemi kendinden emniyetli su pompası ve merdiven kısımlarının tamamı elektronik olma gibi özellikleri bulunuyor.

İzmirli bir firmadan ihale ile satın alınan itfaiye geçtiğimiz günlerde ilçeye getirildi ve Kaymakamlık Binasının önünde hizmete alındı.

İlçemiz Belediye Başkanı Zeki Çaylı, yaptığı açıklamada ; “ Her zaman söylediğimi bir kez daha tekrar etmek istiyorum. Yenice’mizin güzel insanları her şeyin en güzeline layıktır. Bu itfaiye de bir ihtiyaçtı. İnşallah hiç ihtiyaç duymayız ama olmazsa olmazımızdı. Uzun süredir gündemimizdeydi. 350 bin lira gibi bir bedel ödeyerek satın aldık. İlçemize, saygıdeğer hemşehrilerime hayırlı-uğurlu olsun “ dedi.