TERAS YOLUNA KORKULUK YAPILACAK  HABERİ MEMNUNİYET İLE KARŞILANDI

Bölgenin en görkemli tesisi olan ve 70 bin m2’lik bir alan üzerine kurulan Ihlamur Teras yolunun dağlık bölgeden geçtiği için tehlike arz eden noktalara araçların daha rahat bir şekilde gidip gelebilmesi için yaz ayında belediye tarafından korkuluk sistemi kurulacağı haberini gazetemizin bir önceki sayısında okurlarımız ile paylaşmıştık.

Yenice Belediyesi’nin en büyük yatırımlarından birisi olan Batı Karadeniz’in en büyük tesislerinden birisi olan Ihlamur Teras yoluna, Yenice Belediyesi tarafından korkuluk yapılacağı haberi memnuniyet ile karşılandı.

Gazetemize konuyla ile ilgili düşüncelerini açıklayan vatandaşlar , “ Belediye Başkanımız Zeki Çaylı ve ekibi, çok büyük bir tesisi ilçemize kazandırdılar. Bu tesis tüm Yenice’mizin ve halkımızın gurur kaynağı. Yenice, artık Ihlamur Teras Tesisleri ile de bilinen ve tanınan bir yerleşim yeri oldu. Gittiğimiz her ortamda insanlarımız terasımızdan bahsediyor. Bu gelişmelerin yanı sıra yolda Özel İdare tarafından yapılan asfaltlamadan sonra,  korkuluk ve ışıklandırma yapılması da ihtiyaç olmuştu. Bu konuda Belediye Başkanı Zeki Çaylı Başkanlığındaki Yenice Belediyesi’nin yaz döneminde korkuluk yapılacağı müjdesi bizleri mutlu etmiştir. Bu haber memnuniyet ile karşılanmıştır. Yolun aydınlatılması yönünde de bir çalışma olursa terasımızın yolu çok daha güvenli olacaktır.

Bu vesile ile Ihlamur Terası Yenice’ye ve bölgemize kazandıran başta Belediye Başkanımız zeki Çaylı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz “ dediler.