SİYASİ İKTİDAR “YENİCE İLÇESİ’NE AĞAÇ İŞLERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURMAK VE DOĞALGAZ GETİRMEK İÇİN SÖZ VERMİŞTİ..” DEĞİL Mİ

Ahmet Gölbek – Karabük Bölgenin Sesi Gazetesi

Her Telden Köşesi ( 05 Temmuz 2019)

SİYASİ İKTİDAR “YENİCE İLÇESİ’NE AĞAÇ İŞLERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KURMAK VE DOĞALGAZ GETİRMEK İÇİN SÖZ VERMİŞTİ..” DEĞİL Mİ

Siyasi İktidar, yani AK Parti İktidarı, YENİCE İLÇESİ’NE çok ama çok önemli iki söz verdi ve “YENİCE AĞAÇİŞLERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ile DOĞALGAZ SÖZÜNÜ TUTMASI..” isteniyor..
Buna karşılık, Siyasi İKTİDAR DA,TOPU yerel iktidara, YANİ Yenice Belediyesine atmak gibi bir yolu deniyor ve “GEREK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ,GEREK DOĞALGAZ,BELEDİYE İSTERSE GERÇEKLEŞTİRİLİR..” gibi görüşler dile getiriliyor..
Şimdi BU SÖZLER YERİNE GELECEK Mİ/GETİRİLECEK Mİ sorusu gündemde..
Örneğin AĞAÇİŞLERİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ için gerekli arazi noktasında sıkıntı var deniliyordu, ancak, ARAZİ BULUNSA, KAMULAŞTIRMA NOKTASINDA SIKINTILAR AŞILABİLİR Mİ..? sorusu da göz ardı edilmemeli.
Öte yandan ,DOĞALGAZ sorunu nasıl çözümlenecek..
YENİCE’YE DOĞALGAZ bu iş ile ilgili hiçbir makamın gündeminde bile değil, yapılan temaslardan böyle bir gerçek ortaya çıkıyor, olayın tam burasında BELKİ GÖKÇEBEY İlçesinde hat çekilebilir gibi bir yaklaşım getirenlerde var.
YENİCE İLÇESİ’NE SİYASİ İKTİDAR SÖZ/SÖZLER VERDİ..
Şimdi insanlar tutulmasını bekliyorlar..