Şener, “Safranbolu’da Çok Güzel Çalışmalar Yapılmış”

CUMHURBAŞKANI BAŞDANIŞMANI İHSAN ŞENER, “YENİ TÜRKİYE VE CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİ “ ADLI PROGRAM İÇİN GELDİĞİ KARABÜK’ÜN ARDINDAN SAFRANBOLU BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ.

Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un makam odasında gerçekleşen ziyarette Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak ve Ak Parti İl Başkanı Timurçin Saylar’da hazır bulundular.
Safranbolu kültürü, ekonomisi, tarihi yapısı ve belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Aksoy, “ Sayın Başdanışmanımız İhsan Şener beyefendiyi Safranbolu’muzda ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Vaktinin kısıtlı olmasına rağmen Safranbolu davetimize icabet etti. Ben yeniden kendilerine hoş geldiniz diyorum” dedi.
Safranbolu’nun Türkiye ve kendileri içi çok önem arz eden bir kent olduğunu dile getiren Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener “ Safranbolu’yu izlemek bile ayrı bir güzel. Safranbolu insanları, mimari yapısı, doğası ile ülkemizin en güzel kentlerinden bir tanesi. Sayın Başkanımız da takip ediyoruz hizmetlerini, oldukça başarılı hizmetlere imza atıyorlar.   Ben yeniden misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.