Saklı Bahçe’de yaz akşamları başlıyor

Saklı Bahçe’de yaz akşamları başlıyorSon yıllarda hızla gelişen ve yapılan projelerle adını sık sık duyuran Yenice’de açılan işletmelerde verdikleri hizmetle göz doldurmaya devam ediyor.

Yaklaşık 2 yıl önce açılan ve yediden yetmişe herkesin beğenisini kazanan Saklı Bahçe’de yaz akşamları başlıyor. Açık ve kapalı çay bahçesi ile yanından geçen İncedere Çayının su şırıltısında huzur bulacağınız Saklı Bahçe’de ailenizle birlikte keyif dolu dakikalar geçirebilirsiniz.

Yenice’nin ortasında sessiz, sakin olması ve bahçesiyle Saklı Bahçe, sıcak, soğuk yiyecekler, tatlı çeşitleri ve meşrubatlardan oluşan zengin menüsü ile Yenice halkına hizmet veriyor.

İşletmeci Tahsin Karaaslan ve kardeşleri sizleri Saklı Bahçe’ye bir çay içmeye davet ediyor.

TAHSİN KARAASLAN KİMDİR?

1986 doğumlu olan Tahsin Karaaslan uzun yıllar Cebecispor ve Yenicespor’da futbol oynadı. Babasıyla birlikte Yenice’de nakliyat ve orman işleri de yapan Tahsin Karaaslan,  aynı zamanda KARDEMİŞ A.Ş’de de çalışıyor. 3 kardeşi ile birlikte Yenice’nin güzide mekânı Saklı Bahçe’yi de işletmekte olan Tahsin Karaaslan Sendika Temsilciliği ve siyasete olan ilgisiyle de tanınıyor.