RIFAT KOCA “YENİCE EN GÜZELİNE LAYIKTIR”

Yenice AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Rıfat Koca,  Yenice gibi Dünya Orman literatürü listesine alınmış bir kentin daha iyi hizmetlere layık olduğunun altını çizdi.

Koca “Yeni ve modern belediyecilik anlayışı ile yerel yönetim sisteminin Yenice Belediyesi’ne yerleştirilmesi için zaten geç kalınmış ve daha da geç kalınmamalı. Yenice de belediyecilik diğer şehirlere nazaran daha farklı ve zordur “ dedi.

Koca, Yenice Belediyesinin yönetimine talip olduğumuz ilk andan itibaren, şimdiden aday adayı olarak belediyenin ve mahallelerimizin geliştirilmesi için projelerimizi uzman arkadaşlarımız ile birlikte ortaya koymaya başladık.  Nasip olur da aday olursam, Avrupa standartlarının üzerinde bir ilçeye kavuşmak için var gücümüzle projelerimizi hazırladık diyerek açıklamasını şöyle tamamladı:

“Parti Genel Merkez Yöneticilerimiz ve Sayın Cumhurbaşkanımız halk nezdinde karşılığı olan, belediyeciliği bilen, halka hizmetkârlık yapacak adayları yurt genelinde de en isabetli tespitlerle bulacaklardır. Aynı isabetli kararı Yenice içinde vereceklerinden şüphem yok. Allah her şeyin hayırlısını bize ve halkımıza nasip etsin ” dedi.