ÖREN PARKA İLGİ BÜYÜK

hdr

İlçemizin saygın ve başarılı işadamlarından Salih Ören’in sahibi olduğu Ören A.Ş mobilya sektörünün yanı sora inşaat sektöründe de aynı kalite ve hizmet anlayışı ile güzel projelere imza atıyor.

Salih Ören’in tarafından çevre yolu kenarına yapılan Ören Park konutlarına vatandaşlar ilgi gösteriyor. Ören Park tarafından modern, kaliteli ve kullanışlı daireler inşa edilerek daire sahiplerine güven ve konforu bir arada sunuyor.  126 daireden oluşan 110 m2 2+1 ve 140 m2 3+1 dairelerde havuzun yanı sıra kapalı otopark da bulunuyor. Ev alacak vatandaşlar 0.79 faizle kredi imkânının da yararlanabiliyorlar.

Ören Park sahibi işadamı Salih Ören; “Konut sektörüne yen bir boyut kazandırarak inşaat sektörüne girdik. Ören Park olarak yaptığımız konutlarla ile daha modern, konforlu daireler üretmeyi hedefledik. 126 adet konutumuzun büyük bölümünün satışını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Modern,  kaliteli ve kullanışlı dairelerimizden almak isteyen vatandaşlarımızın satış ofisime uğramaları yeterli ” dedi.