MİC’DEN YENİ FIRSATLAR

MIC-1

 

 

 

 

 

 

MİC’DEN YENİ FIRSATLAR

 

GELSENKİRCHENModern İmmobilien Center ( MİC ) sunduğu cazip fırsatlar ile sizi emlak sahibi yapıyor. ” Ören Güvencesi ” sloganı ile emlak, sigorta ve finans alaında hizmet veren MİC, bölgenin en güvenilir markası haline geldi.

 12364168_10153745150284334_169528509_o

 

 

 

GÜVEN VE TECRÜBE

Gelsenkirchen şehrinde 2006 yılından beri emlak ve sigorta alanında faaliyet gösteren MİC, sunduğu cazip fırsarlar ile sizi emlak sahibi yapmaya devam ediyor. Sektörün en güvenilir firması haline gelen MİC Firması sahibi Abdullah Ören, başarının tesadüf olmadığını MİC Ailesi’nin bu başarıyı yakalamak için disiplinli bir şekilde çalıştıklarını ifade etti.

Ören, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi:

” MİC, 2006 yılında emlak, sigorta ve finans alanında hizmet vermeye başladı. Bunun öncesinde de çeşitli firmalarda ciddi bir alt yapıya sahibim. MİC, kurulduğu günden bugüne önemli yatırımlar gerçekleştirdi. Müşterilerimize en uygun fiyatlar ile emlak sahibi yaptık. Bu sektörde çok firma var. Önemli olan işlerin vaktinde müşteriye teslim edilmesi ve güvendir. Biz bu güveni çok şükür sağladık. MİC olarak ciddi bir alt yapı kurduk. ” Ören Güvencesi ” sloganı ile bölgenin en güvenlir firması galine geldik. İleriye dönük yatırımlarımız alanında sadece Almanya değil, Türkiye’de yatırımlar gerçekleştireceğiz. Türkiye’den gelen yoğun talebe karşılık vermek adına ciddi emlak çalışmalarımız var. Türkiye’nin son yıllardaki ekonomik gelişimi ve piyasaya verdiği güven bizi de ülkemizde yatırım yapmaya iten en büyük faktör. Türkiye’de emlak alanında ciddi ve yoğun bir talep var. Biz de bunu gördük ve Türkiye’de yatırım yapma kararı aldık.

 

TÜRKİYE’DE YATIRIM

Almanya’da da konut edinimine ilişkin artan talep, Türk göçmenlerin artık bu ülkeye yerleşmekte olduklarının açık bir göstergesi olarak algılanmakla beraber, bu gibi talep artışına çok iyi cevap verebilecek kapasiteye sahip olduklarının da altını çizen Abdullah Ören, bu gelişmeyi son bir kaç yılda özellikle bankaların sunduğu ipotek konut faizlerinin çok düşük seviyelerde olmasına bağlıyor.

Tecrübeli emlak ve sigorta uzmanı Ören,  ” Deneyimli elamanlar, güvenilir ve kaliteli hizmetlerimiz ile kısa sürede bilhassa Türk kökenli vatandaşlara hizmet sunmak, müşterilerimize daha kaliteli ve üst düzey hizmet vermeye devam etmekteyiz“ dedi.

Ayrıca şu anda ve yakın gelecek için çok cazip seviyelerde bulunan ipotek konut faiz seviyelerini herkes için çok büyük bir avantaj olarak nitelendiren Abdullah Ören, bu fırsattan tüm Türk kökenli potansiyel ev sahibi olmak isteyen herkesin yararlanması tavsiyesinde bulundu.

 

MİC, GÜVENİN ADRESİ

Ören, sigorta alanında da vatandaşları uyararak gelişi güzel sigorta anlaşmalarının vatandaşların başına bela olduğuna vurgu yapan Ören, sigorta alanında mağdur olanların MİC’e başvurduğunu ve çok sayıda müşterinin mağduriyetini giderdiklerini ifade etti. Finans alanında da müşterilerimizin doğru zamanda, doğru şekilde yatırım yapmalarını sağlıyoruz. Tecrübeli kadromuz ile müşterilerimizin bu alanda en çok güvendiği firma olduk.