MHP ‘DE ERGÜN KARAKIRIK BİR KEZ DAHA SEÇİLDİ

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi, seçimli olağan Genel Kurul Toplantısı,  27 Eylül 2020 Pazar günü Beste Düğün Salonunda yapıldı.

Saat 12.00’de başlayan Genel Kurul Toplantısının, Divan Başkanlığı’nı MHP İl Başkanı Dr. Adem Kar yaparken divanda; Ahmet Burak Kara ve Mücahit Toprak da katip üye olarak görev yaptılar.

400 üyenin seçmen olarak bulunduğu kongrede, MHP Yenice ilçe Başkanı Ergün Karakırık faaliyet raporunu okudu ve icraatlarını anlattı. MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Rahmi Mısırlı da mali bilançoyu okudu. Faaliyet Raporu ve Mali Bilançonun oylanması ve ibra edilmesinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Dr. Adem Kar bir konuşma yaptı.

Genel Kurula, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Eskipazar Belediye Başkanı Hüseyin Dönmez, AK Parti Yenice İlçe Başkanı Erdal Yirmibeş, CHP İlçe Başkanı Enver Özgü, İYİ Parti İlçe Başkanı Seyfettin Tetik, Üstbirlik Başkan Vekili Salim Beşevli ve yönetimleri konuk olarak katıldı.

Önceki dönem İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Ören ve Belediye Meclis Üyesi Yüksel Meşebaşı da kongreyi takip eden isimler arasında yer aldı.

Tek liste ile gidilen seçimlerde , Ergün Karakırık bir kez daha Yenice MHP İlçe Başkanlığı görevine seçilirken , Eyüp Elieyioğlu, Tahsin Karaaslan , Rahmi Mısırlı, Aycan Telli, Vedat Kayalı, Şerafettin Uzunkara, Aytaç Derecik, Asım Kökçü, Necmi Cinkavuk, Sabri Tom, Şevki Tirysaki, Mesut Kazancı, Şaban İncebacak ve Satılmış Çenesiz de Yönetim Kuruluna seçildiler.

MHP’de yeni görev dağılımının önümüzdeki günlerde yapılacağı bildrildi.