KÖSEOĞLU KREDİ YURTLARDA ASALETEN GÖREVE BAŞLADI

UZUN yıllar Yenice Belediyesi’nde görev yaptıktan sonra Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne nakil olan hemşehrimiz Nurşen Köseoğlu, geçtiğimiz yıl Karabük ‘te de teşkilatlandırılan Kredi Yurtlar İl Müdürlüğü’ne asaleten tayin oldu. Köseoğlu, bir süredir Kredi Yurtlar Kurumu Karabük İl Müdürlüğü’nde görevlendirme ile Şube Müdürlüğü görevine bakıyordu.

Asaleten yapılan tayin ile Müdürlük bünyesine geçen Nurşen Köseoğlu, 06 Şubat 1975 tarihinde Karabük’te doğdu İlkokulu, Kalaycılar İlkokulu’nda, Ortaokulu Yenice Ortaokulu’nda bitirdi. Lise eğitimini Karabük Demir Çelik Lisesi’nde tamamladı.

14 Ağustos 1993 tarihinde Yenice Belediyesi’nde Zabıta Memuru olarak memuriyete başladı.

Evli olan Nurşen Köseoğlu, Ecenur ve Çağla Nur adında 2 kız çocuğu annesidir.

Köseoğlu, 8 yılı aşkın bir süre Belediye Basın ve Halkla ilişkiler Servisi’nde, 2 yıl Yenice    Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nde çalıştıktan sonra 2006 yılının Haziran ayında   Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tayin oldu.

Köseoğlu, Yenice Belediyesi bünyesinde 1996 yılında oluşturulan Çocuk Meclisi’nin Genel Koordinatörlük görevini de 8 yıl gibi uzun bir süre yürüttü. 2003 yılının Kasım ve Aralık aylarında Karabük Valiliği Mahalli İdareler Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu görevde yükselme eğitimine katıldı.