Kaymakam Oğuz Cem Murat’ın yeni yıl mesajı

Sevgili Vatandaşlarım,

Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır ve yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir.

2015 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz. Fert ve millet olarak 2016 yılına dair beklenti ve umutlarımız ise; ilçemizin ve ülkemizin kalkınması, refahı, sükûnu, huzuru, birliği ve dirliğidir. Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken, 2016 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz.

Kıymetli Yeniceliler;

Sevgi, barış ve hoşgörü ilçesi Yenice’de bir yeni yılı daha sizlerle birlikte karşılamaktan dolayı fevkalade mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum.

Yeni yılın ülkemize ve milletimize sağlık, mutluluk ve barış getireceğine, ülkemizin demokrasi ve hukuk kuralları çerçevesinde daha da gelişip, güçleneceğine olan inancımız tamdır.

Milletçe, birlik ve beraberliğimizi koruyarak, karşı karşıya kaldığımız problemleri de milli yardımlaşma ve dayanışma içerisinde çözebileceğimiz ise mutlaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ilçemize, ülkemize ve Yeniceli hemşerilerimize iyilikler, güzellikler getirmesini temenni eder, ilçemizde görev yapan sivil, asker, tüm kamu personelinin, özel sektör çalışanlarının, basın mensuplarının, yurt içi ve yurt dışında yaşayan saygıdeğer Yenicelilerin yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluklar diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

YENİCE KAYMAKAMI OĞUZ CEM MURAT İLE MUHABİRİMİZ AŞKIN UZUNKARA'NIN SÖYLEŞİ FOTOSU