Hastane çalışanlarından Cumhurbaşkanı’na kadro teşekkürü

Taşeron işçiler ile yapılan düzenlemenin ardından taşeron işçilerin kadroya alınması sonrası hastanede çalışan işçiler AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.
Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde bir araya gelen Öz Büro İş Sendikasına üye taşeron işçiler basın açıklaması yaptı.
Öz Büro İş Sendikası Karabük İl Başkanı Damla Yılmaz Ekemen, her zaman ‘
Hakkı savunmak onurumuz, emeğe sadakat şerefimizdir’ ilkesiyle çalışan arkadaşlarının yanında olduklarını ve olacaklarını söyledi.
Ekemen, “
Türkiye’de son yıllarda kangren haline gelen taşeron meselesine son noktayı koyan büyük Türkiye’nin onurlu lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a tüm taşeron çalışanı arkadaşlarım ve aileleri adına teşekkür ediyorum. Hayaller gerçeğe dönüşmüştür. Sendikamız üyesi arkadaşlar çalıştıkları kurumlarda zaten çok iyi ve fedakarca çalışmakta idi. Şimdi işimize dört elle sarılmaya devam edeceğiz. Bizler bundan sonra kamunun birer çalışanı olarak işlerimize, canla başla milletimiz, devletimiz, insanımız ve Karabük için gece gündüz çalışarak yolumuza devam edeceğiz. Bu sürecin tüm taşeron çalışanlarına, Karabük ilimize, ülkemize ve ülke insanımıza hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyoruz” dedi.