Haber Müdürümüz Kocabaş,  Resim Yarışmasında Birinci Oldu

YENİCE Kaymakamlığı tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında Ajans Yenice Haber Müdürü aynı zamanda Yenice Belediyesi ve Ihlamur Teras Sosyal Medya Sorumlusu, İhlas Haber Ajansı (İHA) Yenice Muhabiri Dilek Kocabaş birinci oldu.

Yenice Kaymakamlığı ile Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın destek verdiği ‘Şeker Kanyonu Doğa Müzesine Kavuşuyor’ projesi kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışması sonuçları Kaymakamlık Toplantı Salonunda açıklandı.  Yarışmaya 7 kişi başvurdu. Yenice’nin eşsiz doğası, yaban hayatı, köylerindeki geleneksel yaşam öğeleri, el sanatları gibi kültürel değerleri kapsayan fotoğraflardan oluşan ve ilçenin eko turizme kavuşturulması, turizmin geliştirilmesi amacıyla Kaymakamlık tarafından düzenlenen yarışmada köyde geleneksel yaşam fotoğrafı ile Dilek Kocabaş birinci, Kemal Özkılıç ikinci, Gazenfer Demirer ise üçüncü oldu.

Yarışmada birinci olan Dilek Kocabaş’ın para ödülünü Yenice İlçe Kaymakamı Muhammed Evlice takdim etti. Kaymakam Evlice, Dilek Kocabaş’ı tebrik ederek başarılar diledi.