GÜVEN İLETİŞİMİN BÜYÜK ÇIKIŞI

İlçemiz Menderes Caddesi üzerinde uzun süredir Turkcell Bayiliği yapan, İşletmeciliğini Hilal ve Orhan Gövem’in yaptığı, Güven İletişim Turkcell İletişim Merkezi ( TİM ) oldu.

Turkcell Genel Merkezi tarafından Yenice’de yaptığı işlemlerinden dolayı Turkcell İletişim Merkezi yapılan ve vatandaşlara iletişim adına uzun süredir hizmet sunan Güven İletişim İşletmecisi Hilal Gövem , “ Yenice’ye Turkcell İletişim Merkezi kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Turkcell kalitesi ve müşteri memnuniyetinin ön planda bulunduruyoruz. İletişim Merkezimizde Turkcell faturalı hat aboneliği , ön ödemeli hat aboneliği , numara taşıma işlemleri , abonelik iptal başvuru işlemleri, data hat aboneliği , ödemeli hattan faturalı hatta geçiş , faturalı hattan kontörlüye geçiş , yedek sim kart değişikliği, tarife değişikliği , fatura tahsilatı, TL yükleme, paket yükleme , süper online işlemleri , hat devir işlemleri, nakit ve faturalı hat üzerine cihaz satışları, playstation akıllı saat, akıllı gözlük, tablet çeşitleri, yurt dışı telefon kayıtları ve zengin aksesuar çeşitleri ile Yenice halkına hizmet edeceğiz. Deneyimli personelimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışacağız. Turkcell kalitesi ile tanışmak isteyen yeni aboneleri Güven Turkcell İletişim Merkezimize bekliyoruz “ dedi.

Turkcell İletişim Merkezi ( TİM ) olan Güven İletişim Merkezinde önümüzdeki aylarda Turkcell Genel Merkezi tarafından bir tadilat çalışması yapılacak.