Gebeş’in yeni yıl mesajı

Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, 2016 yılına girerken yeni yıl mesajı yayınladı.

Gebeş’in mesajı şöyle : Layout 1

“ Değerli Hemşehrilerim,

Milletimiz ve Çaydeğirmeni’miz  için güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2016 yılını siz değerli hemşerilerimle birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum.

Çaydeğirmeni’li hemşerilerimizin de katkılarıyla ekonomik, sosyal ve kültürel alanda önemli gelişmeler sağladığımız bir yılı daha geride bırakıyoruz. Çaydeğirmeni  Belediyesi olarak yaptığımız tüm hizmetlerde vatandaşlarımızı her geçen gün daha iyiye, daha güzele, daha doğruya götürmek, onların geleceğe ümit ve güvenle bakmalarını sağlamak temel hedefimiz olmuştur.

Tüm insanların ve Çaydeğirmeni halkımızın büyük umutlar beslediği bir dönemin başlangıcı olan yeni yıla gireceğimiz bu günler, geride bırakacağımız 2015 yılı içerisinde yaptıklarımızın ve yapamadıklarımızın değerlendirilmesi ve ihtiyaçlara göre yeni hedeflerin belirlenmesi açısından büyük önem taşımaktadır. Yeni bir yıl başlarken neler yaptığımızı, neler yapacağımıza gözden geçirerek, sürekli kendi kendimizi denetliyor ve değerlendirmeler yapıyoruz.

Sizlerin, şahsıma bu onurlu görevi layık görerek tevdi edişinizin 12. yılını doldurmak üzereyiz. Bizler görevimizi yaparken hep sizlere layık olmaya çalıştık ve önceliklerimizden hiçbir zaman taviz vermeden hizmet etmeye özen gösterdik.

Türkiye’de ve dünyada değişen değerleri takip ederek kentimizi çağdaş şehircilik standartlarına taşımak için çabaladığımız hizmet yıllarımızda, dürüst, halkına hesap verebilen bir belediyeciliğin oluşması için olağanüstü çaba sergiledik. Belediyecilik hizmetlerimizde mutlu, özgürce yaşanan bir Çaydeğirmeni’ni daim kılmak için çalıştık. Hizmetlerimizle bugün geldiğimiz noktada; “Geçmiş 12 yılda yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedik ve sizlerden aldığımız güven ve destek ile çalışmalarımızı aralıksız, hız kesmeden sürdürmekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor,Saygı ve Sevgilerimi sunuyorum “ dedi.