FATİH ARSLAN, YENİCE’DE DE HİZMETE HAZIR….ARSLAN “EVİMDE YEMEDİĞİM HİÇ BİRŞEYİ MİSAFİRLERİME İKRAM ETMEM” DEDİ

FATİH ARSLAN, YENİCE’DE DE HİZMETE HAZIR….

KARABÜK’te uzun yıllardır ticari yaşamına organizasyon işleri ile devam eden Hemşehrimiz Fatih Arslan ticaretinin bir kolunu da Yenice ilçemize taşıdı.

Karabük te düğün ve özel günler üzerine yaptığı 1500’ün üzerinde programla tamamen tecrübe kazanan hemşehrimiz bu birikimini bundan sonra Yenice ilçemizde de devam etmeye karar verdi.

Fatih Arslan,Yenice Karabük yolu üzerinde bulunan daha önce Şeker Acar’a ait olan Şeker Pikniği satın alarak Çınaraltı Kır Bahçesi adı ile ticari yaşamına ilçemizde de devam etmektir.

İşletme sahibi Fatih Arslan gazetemize yaptığı açıklamada “Tüm çehresi tamamen değiştirilen ve yıldızlı bir konfora kavuşan Çınaraltı Kır Bahçesi düğün, nişan, özel toplantı ve davetlerde Yenicelilere ve yöre halkına eksiksiz bir hizmet sunmaktadır “ dedi.

Arslan, açıklamasına şöyle devam etti :  “ 2 bin metre kare alana sahip olan tesisimiz ile tam anlamı ile profesyonel organizasyonlara ev sahipliği yapmak için hazırlanıyoruz. Yenice Karabük ana yolu üzerinde faaliyetlerine başlayan, Çınaraltı Kır Düğün Salonu İlçemizin kır düğünü anlamında önemli bir ihtiyacına cevap vermeye başlamıştır. Özellikle yaz aylarının sıcak dönemlerinde, açık alanda doğa ile iç içe olan mekanımız da sahne yenileme, tuvalet ve gelin odalarının düzenlenmesi, ışıklandırma ve özellikle yağmur için aldığımız tedbirlerimiz tüm hemşehrilerimizin beğenisini toplamış ve büyük bir ilgi uyandırmıştır.

İşletmemizin üzerinde hassasiyetle durduğu ve olmazsa olması ise HİJYEN konusudur. Çevre temizliği, tuvalet lavabo temizliği, mutfak düzeni aklınıza ne gelirse hepsinin üzerinde hassasiyetle durduğumuzun altını özellikle çizmek isterim. Organizasyonlarımızın başından sonuna kadar özellikle lavabolarımız için bir temizlik görevlisi bulunup tüm temizliği ve hijyeni sizler için sağlayacak, en kaliteli kuru pasta ve yaş pastalar şehrimizin en güvenilir pastanelerinden temin edilecek, en bilinen marka içecekler sizlere sunulacak, yediğiniz kuruyemişler en tazesi ile masalarımızdaki yerini alacaktır. Buradaki amacımız ben evimde ailemle yemeyeceğim, içmeyeceğim hiçbir şeyi mekanımıza gelen hiçbir misafirimize ikram etmem. Tek amacımız sağlıklı, kaliteli ve hijyenik bir ortamda güzel bir anı biriktirmek. Yaz aylarının ve düğün sezonunun yakınlaşması ile evlilik hazırlıklarının başladığı bu günlerde evlenmek isteyen çiftlerin hayallerini ise kır düğünleri süslemektedir. Yeni çiftler tercihini kır düğünlerinden yana kullanırken geçtiğimiz yıl sezon sonunda hizmete başlayan Çınaraltı Kır Bahçemiz, yemyeşil doğanın içinde otopark sorunu olmadan misafirlerimi için hazırlanan özel alanda çiftlere ve davetlilere kalite ve ayrıcalık sunmaktadır.

Orman içerisinde, yemşeşil doğada, tertemiz havası ve yaklaşık 2000 metrekare alana kurulu olan Çınaraltı Kır Bahçesi 500-1000 kişilik mekanı ile açılışa özel fiyatlar sunarak müşterilerine kolaylıklar sağlıyor.

“Küçük detaylar ile büyük ve kaliteli mutluluklar sunun” sloganı ile faaliyetlerine başlayan Çınaraltı Kır Bahçesi Düğün, Nişan, Kına, Sünnet, Yemekli Toplantılarınızda ve tüm özel günlerinizde müşterilerine en iyi hizmeti amaçlıyor rezervasyon için geç kalmadan tanışıp bir çayımızı kahvemizi içip, organizasyon tecrübemizden faydalanmak için tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.