Engeliler Derneği Ankara’da

YENİCE Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Yusuf Onur ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Takıcak ile Murat Uzunkara, Ankara’ya giderek bir dizi görüşme ve temaslarda bulundular. Onur ve arkadaşları, Tüm Engelliler Konfederasyonuna bağlı Fiziksel Engelliler Federasyonu Genel Kuruluna da katıldılar.

Yapılan Genel Kurulda Yenice Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Yusuf Onur ile Hasan Takıcak, Murat Uzunkara, Erkan Serin ve Halil Ballı, Fiziksel Engelliler Federasyonu Üst Kurul Delegesi seçildiler.

Genel Kurul sonrasında Karabük Milletvekili Prof.Dr. Burhanettin Uysal’ı  ziyaret eden Onur ve arkadaşları, Avrupa Birliği Bakanlığı’nda da bir dizi görüşme ve ziyaretlerde bulundu.

Yenice Engeliler Derneği Ankara’da temaslarda bulunduAnkara ziyaretlerini değerlendiren Dernek Başkanı Yusuf Onur, “ Bizim Ankara’ya gitmemize maddi – manevi destek olan saygıdeğer Yenice Belediye Başkanımız Zeki Çaylı ağabeyimize şahsım ve yönetimim adına teşekkür ediyorum. Çok isabetli ve verimli Ankara görüşmelerimiz oldu. Güzel ziyaretlerde bulunduk. Federasyonumuzun genel kuruluna da iştirak ettik. İlçemizi temsilen 5 arkadaşımız Üst Kurul Delegesi seçildi. Yenice’yi her zaman olduğu gibi en iyi şekilde temsil etmeyi sürdüreceğiz “ dedi.