ÇEBİOĞLU GRUP KONUTLARI YÜKSELİYOR

Karabük’te yaptığı projelerle dikkatleri üzerine çeken Çebioğlu Grubun,  Yenice İlçesinde de inşaatına başladığı 211 konutlu dev yatırımı hızla yükselmeye devam ediyor.

Çebioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çebi, Karabük başta olmak üzere Safranbolu ve Eskipazar’ın ardından Yenice ilçesinde start verdikleri 5 bloklu 211 konutun ilçenin ilk doğalgazlı sitesi olacağını söyleyerek, 5 ay gibi kısa sürede ilk blokta 9 kat çıktıklarını kaydetti.

“İlçenin ilk doğalgazlı sitesi”

İşadamı Çebi, yüzde 85’nin ormanlarla kaplı olan ve ağaç çeşitliliği bakımından en zengin orman varlıklarını içinde bulunduran Yenice’de Çebioğlu grup olarak ilçenin ilk doğalgazlı olacak 211 konutun startını verdiklerini kaydederek, “ 17 dönüm üzerine konumlandırdığımız ve 5 blok 211 daireden oluşan yeni yaşam alanımızın ilk blokları hızla yükseliyor. Modern bir yaşam standardının oluşacağı ‘Green Park’ konutlarının ilk bloğunu Aralık ayında tamamlayacağız. İçerisinde, kapalı otopark, yüzme havuzu, cami ve sosyal donatılar ile iş merkezlerinin yer aldığı 5 bloklu 211 daireli konutlara ilçe halkımızın yanı sıra gurbetteki hemşerilerimizde bir hayli yoğun ilgi gösteriyor” dedi.

Diğer yandan hakkında çıkarılan dedikodular ile ilgili de Karabük’ün duayen gazetecilerinden Ahmet Gölbek ile sohbet eden Adnan Çebi şunları söyledi:

YÜZLERCE, BİNLERCE KONUT YAPIMINA İMZA ATAN SAYIN ADNAN ÇEBİ “HAKKIMDA ÖYLE DEDİKODULAR ÇIKARTILIYOR Kİ, GÜLÜYORUM… ”
Karabük ve İlçelerinde yüzlerce, binlerce KONUT ve İŞYERİ İnşa eden, Ünlü İşadamı Sayın ADNAN ÇEBİ ile geçtiğimiz gün oturduk, uzunca bir süre sohbet ettik.
Sayın ADNAN ÇEBİ hayli sinirli, hayli kırgın, hayli tepkili.
“HAKKIMDA,HİÇ AMA HİÇ, ASLI/ASTARI OLMAYAN DEDİKODULAR ÇIKARTILIYOR Kİ,BUNLARA GÜLÜYORUM.ÖNCELERİ GÜLÜP GEÇİYORDUM ,AMA,YANIMDA / YÖREMDE OLAN DOST BİLDİĞİM İNSANLARINDA BU DEDİKODU KERVANINA KATILMIŞ OLMALARINA HAYLİ KIZIYOR,ÜZÜLÜYORUM..” diyor.
Sayın ADNAN ÇEBİ piyasaların durumundan söz ediyor…
Ülke genelinde, binlerce firmanın yaptığı gibi KÜÇÜLMEYE GİTTİĞİNE dikkat çekiyor ve “BENİM KÜÇÜLMEYE GAYRET ETMEM, BAZI KÖTÜ NİYETLİ VE BANA KARŞI, BASTIRMAYA GAYRET ETTİĞİ, KÖTÜ NİYETLERİ OLAN İNSANLARI HAREKETE GEÇİRDİ GALİBA…” diyor.
Sayın ADNAN ÇEBİ, özellikle bankalara işaret ederek “BENİM ÇAPIMDA ÜRETİM YAPAN HERKESİN KULLANDIĞI GİBİ, BENDE BANKALARDAN KREDİ KULLANDIM. ŞİMDİ BANKALAR KREDİ FAİZLERİNİ ARTTIRINCA, BU KREDİLERİMİ KAPATMAYA BAŞLADIM…” bilgilerini veriyor…
Kredileri büyük miktarda kapatmaya başlayan Sayın ADNAN ÇEBİ “BU RİSKLERİMİN, KAT/KAT ÜZERİNDE MAL VARLIĞIM, MADDİ VARLIĞIM VAR VE BUNLARI SÜRATLE KAPATIYORUM…” anlamında bilgiler verdi..
Sayın ADNAN ÇEBİ, Karabük böyle değildi diyerek “ KARABÜK’TE DEDİKODU MİHRAKLARI ÇOK ARTMIŞ, BENİM HAKKIMDA DA BU YÖNLÜ DEDİKODU ÇIKARTILIYOR. BUNLARA, ASLI / ASTARI OLMAYAN, DEDİKODULARI NEDENİ İLE HEM ÜZÜLÜYOR, HEM SİNİRLENİYORUM…” diyor.
“DEDİKODULARA İNAT, DİMDİK AYAKTAYIM… ” bilgilerini veriyor…