ÇAYLI’DAN BÜLENT BAĞBAŞI’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 çaylı'dan bülent bağbaşı'ya hayırlı olsunYENİCE Belediye Başkanı Zeki Çaylı ,  Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi  Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mali ve İdari İşler Müdürlüğü görevine atanan Yeniceli  hemşerimiz Bülent Bağbaşı’ nı makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Bağbaşı’nın Bülent Ecevit Üniversite Hastanesi’nde bulunan makamına gerçekleşen ziyarette, AK Parti Yenice  İlçe Başkanı Sabri Tom ve Yenice Yüksekokul Derneği Başkanı Aycan Telli de hazır bulundu.

Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen nezaket ziyaretinde taraflar karşılıklı görüş alışverişinde bulunurken, ülke ve bölge gündemi ile ilgili  çeşitli değerlendirmelerde bulundular.

 

BÜLENT BAĞBAŞI KİMDİR

 

20 Ağustos 1976 yılında doğan Bülent Bağbaşı, ilk ve orta öğrenimini Zonguldak’ta tamamlamış olup, Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümü’nden 2008 yılında mezun olmuştur.

Yüksek Lisansını Bülent Ecevit Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim Dalı Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümünde 2014 yılında tamamlamıştır.

Bağbaşı, Bülent Ecevit Üniversitesinde 1999 yılında çalışma hayatına başlamış ve sırasıyla Güvenlik Birimi Şefi, İnsan Kaynakları/Personel Birimi Şefi ve Mühendis olarak görev yapmıştır. Mart 2016 tarihinden itibaren Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi İdari Hizmetler Müdürlüğünü yürütmektedir.

Bülent Bağbaşı evli ve 2 çocuk babasıdır.