ÇAYLI : “İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ MİLLET “

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, yaptığı açıklamada vatandaşların yeni yılını kutladı ve “ İŞİMİZ HİZMET, GÜCÜMÜZ HİZMET “ dedi.

Çaylı, yazılı değerlendirmesinde, samimi olan her fikre ve düşünceye saygı duyduklarını dile getirdi.

Belediye Başkanı Zeki Çaylı’nın açıklaması şöyle :

“Değerli Hemşehrilerim, Saygıdeğer Dostlarım,

Sevdiğimiz, özlediğimiz ve paylaşımlarımızı çoğalttığımız, havasını teneffüs etmekten mutlu olduğumuz,  yaşıyor olmaktan gurur duyduğumuz Yeşil Yenice’mize hizmet dolu bir yılı daha geride bırakıyoruz.

Yaptığımız çalışmalarımızda belediyede ki tüm arkadaşlarımız ile birlikte uyum içerisinde hep birlikte güzel işler çıkarıyoruz. Bu eserler Yenice’mizi cazibe merkezi haline dönüştürüyor.  Çalışmalarımız aynı hızda eksiksiz sürecektir. Durmadan, yorulmadan birçok projemizi halkımızın hizmetine sunmaya devam edeceğiz.

Bize güvenen insanların memnuniyetine talip olduğumuz içindir olsa gerek yeni bir yıla başlarken, görev sorumluluklarımızı yerine getirebilme kararlılığımız ve her köşesine hizmet ulaşmış bir Yenice iddiamızı her zaman olduğu gibi bu yeni senede de prensip edinerek çalışmaya devam edeceğimizi biliyor ve bu azimle 2018 yılının her anlamda hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Yenice, çok güzel bir yer. Yaşanası, yaşanmaktan haz duyulacak şirin bir yerleşim yeri. Tabiri caiz ise , “ Batı Karadeniz’in İncisi. Yeşilin Başkenti “. Belki de çok sevdiğimiz içindir, dünyanın en güzel yerinde yaşıyoruz. Her sabah aynı güneşe bakmak, aynı yağmurda ıslanmak, aynı dostlarla selamlaşmak ve aynı yeşile hayran kalmak gibi bir ayrıcalığı beraberce paylaşıyoruz.

Kıymetli dostlarım,

Oksijen kuşağı bu ilçede ne gerçekleşmişse hep birlikte başardık. Çünkü, Biz, BİRLİKTE YENİCEYİZ.  Geride kalan 9 yıllık hizmet dönemimizde,  halkımızla, çalışma arkadaşlarımızla, bize inanıp güvenen, bize yetki veren, bizleri bu makamlara taşıyan kadirşinas hemşehrilerimle sayısız hizmet ve projeye damgamızı vurduk.

Bu şehrin Belediye Başkanı olmaktan her zaman onur ve gurur duydum, duymaya da devam edeceğim. Bulunduğumuz makamın sorumluluk makamı olduğunun bilinci içindeyim. 2017 yılını da dolu dolu geçirdik.

İnanıyoruz ki 2018 yılı bittiğinde de Yenice çok daha farklı hizmetlerle ihtiyaçlarını giderme yolunda önemli bir mesafe daha kat edecektir. Değişim sürecek, Yenice değişmeye ve gelişmeye devam edecektir. Bizler bu konuda son derece kararlı bir iddianın sahipleriyiz. Yenice gelişiyor ve bereketli bir geleceğe koşarak ilerliyor. Bu bizimle birlikte bütün Yenice’nin ortak kararlılığıdır. Yaptığımız işin ciddiyetinin bilincinde uzak ufuklara bakıyoruz. Bizler, her zaman gücümüzü milletten alıyor ve işimiz hizmet diyoruz.

Bu düşünceler ile İnsanların ölmediği, kanın dökülmediği, hiç bir ananın feryat figan ağlamadığı,  savasın olmadığı,  ve barışın, huzurun, kardeşliğin ve dostluğun egemen olduğu bir dünya ve İslam coğrafyası dileğiyle, yeni yılın başta Yenice’mize, Ülkemize ve bütün İslam Alemine hayırlar getirmesini diler, sağlık, mutluluk, başarı, barış ve huzur temennisiyle saygı, sevgi ve selamlarımı sunarım “ dedi.