ÇAYLI : HEP BİRLİKTE BAŞARDIK – HEP BİRLİKTE BAŞARMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ ÇAYLI :

HEP BİRLİKTE BAŞARDIK – HEP BİRLİKTE BAŞARMAYI SÜRDÜRECEĞİZ

YENİCE Belediye Başkanı Zeki Çaylı, hizmet dönemlerinde 8 yıllık  ( 96 – ay )  süreyi geride bıraktıklarını dile getirerek, bu sürede Yenice için, Yenice insanı için çok güzel işler yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Çaylı, gerçekleştirdikleri sayısız hizmetleri halkla beraber başardıklarını dile getirdi ve hep birlikte başarılarının süreceğini söyledi.

Çaylı, dün geride kaldı ve hep ileriye bakıyor ve daha çok çalışıyoruz diyerek açıklamasını şöyle sürdürdü:

“ Değerli Hemşehrilerim,

96 aylık hizmet süremizi geride bırakırken, her yeni bir günü taze bir başlangıç sayarak yolumuza devam ediyoruz.

Bu belediyeyi aldığımız noktayı da, bugün için getirdiğimiz noktayı da siz değerli hemşehrilerimizin takdirine bırakıyorum.

Yenice Belediyesi, hizmet dönemlerimizde bir kurum niteliğini kazanmış, kamuoyunda itibar sahibi bir belediye olmuştur. Saymakla bitiremeyeceğimiz sayıda hizmet,  halkımızın kullanımına sunulmuştur.

Biz, ilçemizde yaşayan insanlarımızın dertleri ile dertleniyor, sevinçlerine ortak oluyoruz. Belediye Başkanı olarak gün ve saat gözetmeden halkımızın sevinçli ve üzüntülü anlarında yanlarında oluyoruz. Bizim gibi küçük ölçekli belediyelerde halkın tüm sorunlarına hâkim olmak, hemhal olmak , halkın dertleriyle dertlenmek, onlarla yoğrulmak gerekiyor. Bunu hep öncelikli ilke edindik, bu doğrultuda çalışmalarımıza ve hizmetlerimize yön verdik.

Burada 8 yılda yaptıklarımızı uzun – uzadıya anlatmak istemiyorum. Biz, yaptıklarımız kadar yapacaklarımızın hesabı – kitabı içindeyiz. Bunun için gece-gündüz çalışıyoruz. Allah’ın bize verdiği ömür süresince  ve  Yenice’nin saygıdeğer insanlarının desteği devam ettiği müddetçe çalışmayı sürdüreceğiz.

Kıymetli Hemşehrilerim,

Yenice’miz emin ve ehil ellerdedir. Her zaman olduğu gibi dün de, bugün de yarın da  halkın ve Yenice’mizin emrinde olmaya devam edeceğiz. Yeter ki halkımızın bize olan güven ve inancı, itimadı sürsün. Bizim en büyük güvencemiz saygıdeğer halkımızdır, halkımızdan aldığımız güçtür.

Geride kalan 8 yıllık süre içinde, bizlere duyulan güven ve verilen destekten dolayı saygıdeğer halkımıza binlerce teşekkür ediyor, onların güveni, desteği ve itimadı sürdüğü sürece emrinde olmaya devam edeceğimizi değerli kamuoyu ile paylaşıyor, bu duygularla saygı, sevgilerimi ve muhabbetlerimi  sunuyorum “ dedi.