Belediye camilerini desteğini sürdürüyor

YENİCE Belediyesinin ilçede bulunan camilere desteği devam ediyor. İlçemizde çok sayıda cami, ibadethane ve kuran kurslarının ihtiyaçlarını karşılayan Yenice Belediyesi son olarak Merkez Mahallede bulunan Merkez Camisi’nde çalışmalarına destek verdi.

Yenice Belediyesi cami dernek yöneticilerinin ve cemaatinin taleplerini yerine getiriyor. Talepleri değerlendiren belediye ekipleri, Merkez mahallesinde bulunan merkez camine ek baca yapılması için iskelesini kurarak çalışmalara başladı.

Belediye Başkanı Zeki Çaylı yaptığı açıklamada, “Vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu her alanda Yenice Belediyesi olarak hizmetlerimize ilçemizde devam ediyoruz. İlçemizde bulunan camilerimize duyulan ihtiyaçlar doğrultusunda hizmetler götürüyoruz. Merkez Camii Dernek yönetiminin ve cemaatinin bizden camiye ek baca yapılması yönünde talepleri oldu. Vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirerek, Merkez Camimize ek baca yapılması konusunda belediye olarak iskeleyi kurarak çalışmalarımıza başladık.    Yenice Belediyesi olarak ibadethanelere ayrı bir önem vererek eksiklerini gidermek için büyük çaba sarf ediyoruz ”dedi.