Başkan Çaylı’dan Kadir Gecesi Mesajı

BELEDİYE Başkanı Zeki Çaylı, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Çaylı, yayımladığı mesajla Yenicelilerin ve tüm İslam Âleminin Kadir Gecesi’ni kutladı.

Başkan Çaylı mesajında ; “ İbadetle geçirdiğimiz rahmet ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’in sonuna yaklaşırken, Kadir Gecesi’ne ulaşmanın manevi huzurunu ve Ramazan Bayramı’na kavuşacak olmanın sevincini yaşıyoruz. Kur’an-ı Kerim’de, “Kadir Gecesi bin aydan hayırlıdır’ mealindeki ayetle, bu gecenin esenlik dolu olduğuna işaret edilmektedir. Bu kutsal gecenin getirdiği esenlik ve selametin, tüm yurdumuzu, aziz milletimizi ve bütün insanlığı çepeçevre kuşatmasını; yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını diliyorum. Hiç şüphesiz, bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyalarımızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için eşsiz bir imkân ve fırsat sunmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle kıymetli Yenicelilerin ve tüm İslam Âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor; tüm insanlığa hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum “ dedi.