Başkan Çaylı sözünü tuttu,  okullara top hediye etti

YENİCE Belediye Başkanı Zeki Çaylı korana virüs salgını nedeniyle ertelenen okulların tekrar açılması ile birlikte, “Yenice Belediyesi olarak  okullara top hediye edeceğiz “ diye sosyal medya hesabında Yenice’deki öğrencilere söz vermişti.

Yeni eğitim-öğretim yılı uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitim, okul öncesi ve birinci sınıflar ile 21 Eylül itibariyle başladı. Başkan Çaylı sosyal medya hesabından öğrencilere vermiş olduğu sözü tutarak ilçede bulunan tüm okullara top hediye ederek belediye ekiplerine dağıtımını yaptırdı.

Başkan Çaylı yaptığı açıklamada, “ Bizler bugün verdiğimiz sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Okullarımızdan Ülkü İlkokulu ve Ortaokulu, Kalaycılar İlkokulu ve Ortaokulu, İsmetpaşa İlkokulu ve Ortaokulu, Turgut Özal İlkokulu ve Ortaokulu , Satuk-Balıkısık İlkokulu ve Ortaokulu, Yortan İlkokulu ve Ortaokulu, Şirinköy İlkokulu ve Ortaokulu, Yenice İmam Hatip Ortaokulu, Yenice Anadolu Lisesi, Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesi, Yortan Çok Programlı Anadolu Lisesi, Yenice Anaokulu Müdürlüğü, Özel Zümrüt Rehabilitasyon Merkezi ve Özel Neşe Rehabilitasyon Merkezi’ne voleybol, futbol ve basketbol topları, belediye ekiplerimiz tarafından okul müdürlerine teslim edildi. Yenice Belediyesi her zaman her yerde olduğu gibi, kıymetli öğrencilerimizin de yanında olacaktır ”dedi.