ARNAVUTKÖY’DEKİ GURURUMUZ ABDULKERİM GÜNEY

GAZETEMİZ Sahibi Mücahit Toprak’ın yetiştirdiği, gazetecilik mesleğini sevdirdiği değerlerden birisi olan Abdulkerim Güney, İstanbul’un hızla büyüyen ilçelerden birisi Arnavutköy’de gazete yayınlıyor.

Güney, 5 yıldır  “ ARNAVUTKÖY “ isimli gazeteyi okurlarıyla buluşturuyor.  

Arnavutköy halkının sorunlarına eğilen, doğru habere dayanan gazetecilik anlayışı ile halkın yanında saf tutan Abdulkerim Güney, 78 nci sayısını yayınladığı Arnavutköy Gazetesi’nin daha yükseklere taşınması için çaba sarf ediyor.

Engelli vatandaşlarımıza destek olmak adına Hadımköy Engelliler Derneği Başkan Yardımcılığı görevi de yapan Güney, engelli ailelerine 150 mt2’lik bir dernek merkezi kazandırılmasında da etkili oldu. Abdulkerim Güney ayrıca, koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Merkezi Arnavutköy’de bulunan Galatasaray İş Adamları Derneği’nin de Başkan Yardımcılığı görevini üstleniyor. Güney’i, siyaset arenasında da boy gösterirken Milliyetçi Hareket Partisi Arnavutköy İlçe Başkan Yardımcılığı da yapıyor.

Biz de Arnavutköy Gazetesi’ni ve imtiyaz sahibi Abdulkerim Güney kardeşimizi kutluyor, başarılarının daim olmasını diliyoruz.