AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI ÇENESİZ : “ TEK AMACIM DAHA ÇOK HİZMET GETİRMEKTİR “

AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Sedat Çenesiz, AK Parti Hükümetleri döneminde Karabük ve İlçelerine hizmet getirilmesi noktasında emeği geçmiş , başta 23 ncü dönem TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin olmak üzere siyasilere teşekkür etti ve “ Tek Amacım Daha Çok Hizmet Getirmektir “ dedi.

Gazetemize yazılı bir açıklamada bulunan AK Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Sedat Çenesiz, yaklaşık bir aydır sürdürdükleri çalışmalarının çok verimli geçtiğini söyledi ve sıralamada yer bulacağına inandığını belirtti.

Karabük ve İlçelerini vekil olması durumunda hiçbir siyasi ayırım yapmamaksızın kucaklayacağını söyleyen  Çenesiz , açıklamasında şu görüşlere yer verdi :

“ Çok saygıdeğer dostlarım,

Karabük ve İlçelerine daha çok hizmet getirebilme gayesi ile çıktığımız bu yolculukta çok olumlu tepkiler ile karşılaştık. İnsanlarımız , her ortamda bizleri bağrına bastı. Özel sektördeki bilgi ve tecrübelerimi siyaset yoluyla da devam ettirmek istedim. Özel sektördeki üst düzey yöneticilik dönemlerimde sayısını hatırlamadığım derecede belki 500 , belki 600 hemşehrimize iş olanağı sunduk. Yine bu dönemlerde bir çok yatırımcı ile tanıştık ve halen güzel ilişkilerimiz sürüyor. Bunları milletvekili olduğum zaman Karabük ve İlçelerine getireceğimi çok iddialı bir şekilde kamuoyu ve saygıdeğer hemşehrilerim ile paylaşmak isterim.

Plan ve projelerimiz hazır. Özellikle işsizliğinin belinin kırılması noktasında çalışmalarımız var. Karabük ve ilçelerinin sorunlarını iyi bilen birisiyim. Gençliğimin de verdiği enerji ile günde 18-20 saat çalışarak memleketime hizmet getirmek istiyorum.  Bugüne kadar hizmet getiren dava arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum.

Siyasi büyüğümüz Mehmet Ali Şahin’in dediği bir söze ben de tüm kalbimle katılıyorum. Milletvekilliği ya da aday adaylığı bir meslek haline getirilmemeli.  Bakın ben bugün gururla söyleyebiliyorum ki, çok sayıda gencimizi işe yerleştirdim. Bunu yaparken milletvekili değil, sadece bu bölgeden yetişmiş üst düzey yöneticiydim. Yani, hizmet her alanda, bulunan her noktada verilebilir.

Siyaset bir heyecan, beceri, güven  işidir ve ben bu heyecanı, beceri ve güveni kendimde ve ekibimde görüyorum.

Partimizin kurulduğu günden bu yana davanın içinde oldum ve olmaya devam edeceğeyim. Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolu yolumuzdur. Şartlar ne olursa olsun bu yolun sonuna kadar yolcusuyuz.

Bu duygu ve düşüncelerle, aday adaylığım süresince benden desteklerini esirgemeyen başta ailem olmak üzere tüm gönül dostlarına canı gönülden teşekkür ediyor, diğer aday adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum “ dedi.