AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ A.ADAYI SEDAT ÇENESİZ : “ ÇALIŞMALARIMI SÜRDÜRECEĞİM “

 AK PARTİ Karabük Milletvekili Aday adayı olan Sedat Çenesiz, gazetemize yaptığı açıklamada, çalışmalarının ve Karabük’e hizmet getirilmesi noktasındaki çabalarının süreceğini söyledi.

Çenesiz, aday adaylığı sürecinde kendisine destek olan tüm vatandaşlara teşekkür ettiğini dile getirdi ve partisinin vereceği görevlere hazır olduğunu açıkladı.

Çenesiz’in açıklaması şöyle :

“ Çok kıymetli dostlarım,  24 Haziran 2018 tarihinde büyük bir sistem değişiminin kararını saygıdeğer milletimiz vermiş ve Başkomutanımız, AK Parti Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı desteğini ve güvenini yenilemiştir.

AK Partimize de duyulan güven bir kez daha tecelli etmiştir. Karabük ve Yenice’mizde de deyim yerindeyse tarih yazılmış,  müthiş oy oranlarına ulaşılmıştır.

Bilindiği üzere AK Partimizden, benimle birlikte 5 arkadaşımız, Yenice tarihinde ilk defa görülecek sayıda Karabük Milletvekili Aday Adayı olmuştur. Dolayısıyla ilçemizde de alınan seçim sonuçları, AK Partimizden ve kurulacak Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi Hükümetinden beklentileri de artırmıştır.

Kısacası yeni kurulan hükümet sonrası ya da mevcut milletvekillerimizin önereceği görevlerde bulunmaya Yenice ve Yenice’li adına her zaman hazırım. Bizler, görev adamıyız ve hep öyle olmayı sürdüreceğiz. Yenice, hep daha fazlasını hak ediyor. Bu dönem Yenice’miz için belki de bir başlangıç olacaktır. Halkımızın taleplerine büyüklerimizin sesiz kalmayacağına yürekten inanıyorum.

Bir kez daha benim ismimin üst düzey bir göreve gelmesi noktasında öneride bulunan ve destekleyen gönül dostlarımıza teşekkür ediyor, saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum “ dedi.