AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATININ İFTARINA YOĞUN KATILIM

AK PARTİ İLÇE TEŞKİLATININ İFTARINA YOĞUN KATILIMAK Parti Yenice İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar yemeğine yoğun katılım gösterildi.

Yemeğe, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Av. Hülya Uğur Kocakavak, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Eren, İl Genel Meclis Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Kalabalık bir katılımın olduğu iftar yemeğinde AK Parti Yenice İlçe Başkanı Sabri Tom ve İl Başkanı Timurçin Saylar birer konuşma yaptılar. Konuşmacılar, Ramazan ayının birlik ve beraberlik ayı olduğunu belirttiler ve Çıra Pazarı Sosyal Tesislerini Yenice’ye kazandıran Belediye Başkanı Zeki Çaylı ve ekibine teşekkür ettiler.

Genel Kurul toplantısı nedeniyle iftara katılamayan AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin de alandakilere telefo ile, “ Merhaba. Hepinize iyi akşamlar. Çok istememe rağmen Genel Kurul çalışmaları nedeniyle aranızda bulunamadım. İnşallah bayramda hep birlikte olacağız “ dedi.