AJANS YENİCE 6 YAŞINDA

İLK sayısını 2015 yılının Temmuz ayında yayınladığımız Ajans Yenice Gazetesi, 5 yılını geride bıraktı ve 6 ncı yaşına merhaba dedi.

Tasarımını İstanbul’da yaşamını sürdüren ve daha önce de büyük tirajlı ulusal gazetelerde de çalışmış olan Burçin Üçsular’ın yaptığı Toprak Medya Tanıtım’ın bir ürünü olan Ajans Yenice Gazetesi, renkli olarak İstanbul Akademi Matbaasında basılıyor.

Sahipliği ve Yazı İşleri Müdürlüğü’nü Mücahit Toprak’ın üstlendiği Ajans Yenice Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmenliğini Abdülkerim Güney, Haber Müdürlüğünü Dilek Kocabaş yürütüyor.

Yayın Kurulunda Aşkın Uzunkara, İlknur Kavaklı, Olgun Yılmaz ve İsmail Batuhan Kaya’nın yer aldığı Ajans Yenice Gazetesi’nin Hukuk Danışmanlığını İstanbul’da avukatlık ofisi olan Ufuk Çelik bugüne kadar üstlendi.

Gazetenin yeni Hukuk Danışmanı bu sayıdan itibaren Yeniceli genç Avukat kardeşimiz Sabri Akay oldu. Sayın Akay’a hoş geldiniz derken, Av. Ufuk Çelik kardeşimize de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Tamamı renkli olarak hazırlanan, 1000 tirajlı Ajans Yenice Gazetesi, Yenice ve Karabük’te ücretsiz dağıtılırken, 200 adet gazete de posta yoluyla yurt içi ve yurt dışına gönderiliyor.

Reklam, Tanıtım, Mesaj ve Resmi Daireler ile kamu kurum ve kuruluşlar ve büyük şirketlerin parasal desteklerini alarak yayınlarını sürdüren Ajans Yenice Gazetesi, ilkelerinden ödün vermeden yayınlarını sürdürmeye devam edecek.