Böyle Duyurmuştuk !!!!!!

Böyle Duyurmuştuk !!!!!!

BÖYLE BİR ASFALT DÜNYANIN NERESİNDE VAR ? 

KARABÜK – YENİCE YOLUNA DÖKÜLEN MUCUR ARAÇLAR İÇİN BÜYÜK TEHLİKE OLUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR. 

Yenice – Karabük yoluna dökülen mucurlar, onlarca – yüzlerce aracın camların kırılmasına yol açtı. Yol da çok sayıda kaza da meydana geldi.

Vatandaşlar ve araç sahipleri, artık dünyada böyle bir asfaltlama şeklinin kalmadığını dile getirdiler ve karayollarından şikâyetçi oldular.  

Araç sahipleri, Dünya’da ve Ülkemizde büyük çapta terk edilen mucur dökme yolu ile yapılan satıh kaplama işleminin neden ve niçin Yenice – Karabük yolunda uygulanmaya devam edildiğine anlam veremediklerini dile getirdiler.

Karabük-Yenice yolunu kullanan vatandaşlar “ Karayolları mucur taşlarla yaptığı satıh kaplamanın sıkıştırma işlemini adeta vatandaşların araçlarına yaptırıyor. Her yıl tekrarlanan bu mucur dökme  sonrasında meydana gelen hasarlar ve kazalar ise cabası. Artık cam parası vermekten usandık. Bir de ciddi kazalar oluyor. Canlar veriliyor. Yenice Üvey Evlat mı  ” şeklinde sitemde bulunarak,  siyasilerin de konuyla alakadar olmalarını istediler.

VE ASFALT 2 AYDA BOZULDU !!!!!!!!!!!!!!!

Gazetemizin geçtiğimiz Eylül ayındaki sayısında gündeme getirdiği ve “ Böyle Bir Asfalt Dünyanın Neresinde Var “ başlığı ile duyurduğu, sözde ASFALT 2 ayda bozuldu. Deyim yerindeyse Karabük – Yenice karayolu eskisinden çok daha duruma geldi.

Yeniceli araç sahipleri ve vatandaşlar, “ Yenice üvey evlat mı ?. Asfalt diye dökülen mucur taşlı satıh kaplama 2 ayda bozuldu. Bu kaplama yapılırken araçlarımızın camları dağıldı. Çok sayıda kaza ile karşılaştık. Her yıl yapılan bu satıh kaplamanın artık yapılmamasını istiyoruz. Karayolları , bu bölgenin en işlek yolu olan bu karayoluna sahip çıkmalı ve dökecekse de düzgün bir asfalt dökmelidir “ şeklinde görüş bildiriyorlar.