Yeniceli Yalçın Arat Kalamış’a temel attı

Proje adamı İstanbul’daki genç girişimcimiz Yalçın Arat, çıtayı daha da yükseltti

İSTANBUL – Yenice’nin dışarıdaki değerlerinden biri olan İşadamı, Müteahhit genç girişimcimiz İktisatçı Yalçın Arat, İstanbul’un en işlek bölgelerinde uyguladığı 4 önemli projeyle başarısını her geçen gün daha da artırıyor.

MERKEZİ YERLER ONUN İŞİ

Çalışmalarından gurur duyduğumuz Bağbaşı Dabazlar doğumlu olan genç girişimcimiz Arat, şimdi de 4 büyük projesine daha start verdi. Fenerbahçe stadının önünde 8 daire, Büyükada’da 6 daire, Kadıköy Moda’da 6 daire ve de temelini attığı Kalamış’ta 12 daireli binaların çalışmalarını başlattı.

12 DAİRELI BİNA TEMELİ ATILDI

Kalamış’ın en gözde yerinde deniz manzaralı 12 daireli binanın temelini geçtiğimiz gün atarak startını verdiğini açıklayan genç girişimcimiz Yalçın Arat, “Kadıköy’ün göz bebeği olan Kalamış ta yeni inşaat projesine başlamanın mutluluğunu yaşıyorum, hedefimiz projeyi 14 ayda tamamlamak olacak” dedi.

OFİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI

A Plus inşaat kalitesi ile inşaatlarını yapan İktisat mezunu genç girişimcimiz, evli ve de bir çocuk sahibi. İstanbul Kadıköy Moda’da kendi yaptığı binanın 2. katında Şehirli İnşaat Firması’nın ofisini açtı. Açılış dolayısıyla yaptığı konuşmasında ise, yaşının henüz genç oluşunun avantajından da bahsederek, ülke için üretmek zorunda olduklarını söyledi. Arat, “Ülkece kalkınalım, daha güçlü olalım, birlik olalım” diyerek duygularını dile getirdi.

PROJELERİNİ BİR BİR TAMAMLIYOR

Şehirli Proje Geliştirme İnşaat San.Tic. Ltd.Şti ile 4 yıldır inşaat işleri ile uğraşan Arat, Kadıköy Moda Cillov Apartman projesi, Kadıköy Moda Müşerref Hanım projesi, Kadıköy Moda Köşem apartman projesi’ni tamamladı.

Yaptıklarıyla yetinmeyip, daha da çalışmalarını artırdıklarını söyleyen genç girişimci Yalçın Arat ayrıca, Arat inşaat sektörünün yanı sıra Gıda, Restaurant, Turizm vb. alanlarda da projeler geliştirdiklerini dile getirdi.