BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ ÇAYLI : “SEÇİMLER, MASADA DEĞİL, HALKIN ARASINDA KAZANILIR “

BELEDİYE BAŞKANI ZEKİ ÇAYLI :

“SEÇİMLER, MASADA DEĞİL, HALKIN ARASINDA KAZANILIR “

YENİCE Belediye Başkanı Zeki Çaylı, yaptığı yazılı açıklamada, “Seçimler, Masada Değil, Halkın Arasında Kazanılır “ dedi.

Genel seçimlerde milletvekili adayı olma gibi bir niyetinin olmadığını dile getiren Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, partisi tarafından gösterilen adaylara da sonuna kadar destek olacağını açıkladı.

Çaylı, açıklamasına şöyle devam etti:

“ Değerli Dostlarım, ömrümün sonuna kadar bana kucak açarak  3 ncü defa belediye başkanı olmama vesile olan Milliyetçi Hareket Partisine sadakatle bağlı kalacağımı gururla açıklamak istiyorum. Partimin vereceği her türlü görevi yapmaya hazırım. Milletvekili adayı olmak gibi bir niyetim asla bulunmamaktadır. Partimin göstereceği aday kardeşlerimizi sonuna kadar destekleyip sahada olacağım.  Yapacakları seçim çalışmalarına katkı sağlayacağım.

Bunun dışında da önümüzdeki süreçte partim bana ne görev verirse bunu da hazır olduğumun bilinmesini isterim.

Ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiği bir ortamda kişilerin şahsi hesaplar içinde olması üzücüdür. Pandemi koşullarından dolayı da her kurum ve kuruluşun zor bir süreç yaşadığı da herkesin malumudur.

Son nefesime kadar MHP çatısı altında kalmaya devam edeceğimi gururla beyan ediyorum. Bazı malum çevrelerin bizim ismimizden her zaman rahatsız oldukları zaten bilinen bir hadisedir. Bunları hiçbir zaman ciddiye almadık, almayacağız. Yenice’mizin kadirşinas insanları dün en doğru kararı verdiği gibi önümüzdeki seçimlerde de verecektir. Seçimler, masada değil, halkın arasında kazanılır “ dedi.