YENİCE DOSTLARI , TAŞ VE BİLGE,  LÜLEBURGAZ’DA TEKSTİL FABRİKASI ÇALIŞTIRIYOR

UZUN yıllar Yenice’de Tekstil Fabrikası işleten ve daha sonra bu faaliyetlerini Kırklareli Lüleburgaz’da devam ettiren Aydın Taş ve Mustafa Bilge, gazetemiz aracılığı ile Yenice halkına, dost ve arkadaşlarına selam söylediler.

Lüleburgaz’daki fabrikada 200 kişiye istihdam sağladıklarını dile getiren Aydın Taş ve Mustafa Bilge, gazetemize yaptıkları açıklamada , “ Şu an Lüleburgaz’dayız. Burada da çok sayıda insanımıza iş imkânı sunduk. Fakat, uzun bir süre hizmet verdiğimiz, doğasına, insanına hayran olduğumuz Yenice’yi de unutamıyoruz.

Her fırsatta Yenice ile ilgili haberleri takip ediyor, arkadaşlarımız ile telefon ile bilgi alıyoruz.  Yenice’de kaldığımız süre zarfında güzel dostluklar ve arkadaşlıklar edindik. Biz, Yenice’de uzun süre ticaret yaptık.

Çalışanlarımız ile güzel işler başardık. Yenice’yi unutmamız mümkün değil. İlçedeki gelişmeleri uzakta da olsak takip ediyoruz. Yenice’nin bizim yaşantımızda apayrı bir yeri var. Yenice’deki tüm halkımıza, dost ve arkadaşlarımıza, beraber mesai yaptığımız çalışanlarımıza selamlarımı iletiyoruz. Gönlümüz hep onlarla “ dediler.