ÖZAL MAHALLESİ MUHTAR ADAYI TUNCAY GÖKMEN: ” ÖZAL MAHALLESİ HİZMETE DOYACAK “

Değerli Büyüklerimiz, Şirin mahallemiz Özal Mahallesi’nin güzel insanları, annelerim, bacılarımız, abilerim, kardeşlerim, kıymetli çocuklarımız , uzun süre düşündük, taşındık Özal Mahallemize muhtar adayı olmaya karar verdik. Mahallemiz ile ilgili radikal düşüncelerimiz var. Özal Mahallesi, ilçemizin ilk toplu konut mahallesi. Bu nedenle hizmet getirmek ve hizmet akışını takip etmek son derece kolay. Gerek devletimiz ile gerekse de belediyemizle iyi istişarelerde bulunarak farkı kısa zamanda göstereceğiz.
Belediyede çalışmam vesilesi ile hizmet konusunda son derece bilgi ve tecrübe sahibiyim. Deneyimimi , gençliğim ile birleştirerek hadi bismillah dedik. Yürüyecek çok yolumuz var. Bir olursak, beraber olursak aşamayacağımız engel yoktur. Bizim dönemimizde mahallemizde herkes birbirini sevecek ve ‘ÖNCE MAHALLEM’ diyecek.
Seçim süresince çeşitli vesilelerle açıklamalarda bulunduğumda yapmayı tasarladığımız hizmetleri ve kadromuzu sizler ile paylaşacağım.
Adaylık sürecinin tüm halkımıza ve dostlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum, diğer aday arkadaşlara da şans temenni ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle saygıdeğer halkımızı saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun .