KORONAVİRÜS SALGINININ “İLK BAŞLADIĞINDAN BU YANA EN CİDDİ ÖNLEMLERİ ALAN KARDEMİR…” BU ÖNLEMLERİNE YENİLERİNİ EKLİYOR “

Ahmet Gölbek – Karabük Bölgenin Sesi Gazetesi

Her Telden Köşesi ( 30 Mart 2020) 

KORONAVİRÜS SALGINININ “İLK BAŞLADIĞINDAN BU YANA EN CİDDİ ÖNLEMLERİ ALAN KARDEMİR…” BU ÖNLEMLERİNE YENİLERİNİ EKLİYOR “

KARABÜK’te en büyük İŞ YERİ olarak üretimini devam ettiren KARDEMİR, koronavirüs salgınının ilk çıktığı günlerden bugüne kadar ÇOK CİDDİ ÖNLEMLER almıştı ve bu önlemlerine yenilerini ekliyor.
Personelinin bir bölümü ücretli izinlere çıkartıldı.
Şimdi, yeni çalışma düzenine uyum noktasında ALT YAPI çalışmalarını devam ettiriyor KARDEMİR ve bu manada KARDEMİR Yönetim Kurulu ile KARDEMİR Genel Müdürü, Genel Müdürlük yetkilileri çok önemli adımlar atıyorlar.
KOLAY DEĞİL…
6 BİNİ AŞKIN BİR KİTLE ÇALIŞIYOR KARDEMİR BÜNYESİNDE…
Bu insanların sağlıklarını düşünecek, kollayıp/ koruyacaksınız, ama bunları yaparken de ÜRETİMİ AKSATMAYACAKSINIZ, üretimi tetikleyecek yatırımları aksatmayacaksınız, ÇEVREYE olan yatırımları aksatmayacaksınız.
ALLAH KOLAYLIK VERSİN KARDEMİR YÖNETİMİNE…
Dünya ve Ülke çok ciddi bir süreçten geçiyor ve KARDEMİR Yönetimi, Genel Müdür Dr. Sayın HÜSEYİN SOYKAN başta olmak üzere, tüm etkili ve yetkili isimler bir yanda çalışanların sağlığı, öte yanda üretim ve üretimi tetikleyen yatırımlar noktasında yatırımlar noktasında çok titiz çalışıyorlar.
ÇOK ÖNEMLİ KARARLAR ALARAK UYGULUYORLAR…