KARABÜK GAZETECİLER VE İLETİŞİM DERNEĞİDEN BİR ETKİNLİK DAHA

KARABÜK GAZETECİLER VE İLETİŞİM DERNEĞİDEN BİR ETKİNLİK DAHAOsman Çetinkaya’nın Başkanlığındaki dernek etkinliklerine bir yenisini daha ekledi ve Ramazan ayı içerisinde Karabük Üniversitesi Uygulama Konuk Evinde bir iftar programı düzenledi.

İftara Vali Mehmet Aktaş, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman,  İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Karabük Üniversitesi Genel Sekreteri Yaşar Alpay, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı İsmail Altunöz, CHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Durum, Safranbolu İlçe Müftüsü Hasan Güneş ve Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve dernek üyeleri katıldı.

Dernek Başkanı Osman Çetinkaya iftar sonrası katılan konuklara ve gazetecilere teşekkür ederek şöyle dedi. ”Derneğimiz kurulduktan sonra iftar yemeklerimizi düzenli şekildi yaparak birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyoruz. Sayın Valimiz, değerli konuklar; dernek olarak iki yıldır üzerinde durduğumuz ve büyük mesafeler kat ettiğimiz TOKİ Konutları konusunda son aşamaya gelinmiştir. Yer konusu önümüzdeki günlerde çözümlenecek. Gazeteci arkadaşlarımızı uygun şartlarda ev sahibi yapacağız. Ayrıca dernek olarak Karabük’ün tanıtılması için 71 ilde kurulu bulunan Türkiye Gazeteciler Federasyonuna bağlı 60 ilden gazetecileri ilimize davet ettik ve 3 gün boyunca Kardemir, Üniversite, Safranbolu’muzun tanıtılmasını sağladık, gelişen, büyüyen Karabük’ü tanıttık.

Değerli konuklar bizler Karabük’e hizmet eden herkesin yanında olduk ve bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. İlimize yeni atanan valimize hoş geldiniz diyor, çalışmalarında her zaman yanında olacağımızı ifade ediyor, geldiğiniz için hepinize yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Mehmet Aktaş ise “ Böyle nezih bir mekânda, iftar sofrasında bizleri bir araya getirdiği için Karabük Gazeteciler ve İletişimciler Derneğine teşekkür ediyorum. Ramazan akşamları milli birlik ve bütünlüğümüz noktasında, ayrıca birbirimize olan muhabbetimizin arttırılması noktasında çok önemli.  Bugün böyle bir akşamı yaşamış olduk, hepinizin Ramazanını, iftarını tebrik ediyorum ”