KAPULLU MAHALLESİ YENİ PARKI’NA KAVUŞTU

KARABÜK – Kapullu Mahallesi yapımı tamamlanan yeni park düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, göreve geldiği günden itibaren mahalle sakinlerinin talepleri üzerine mahallelerde çocukların vakit geçirebilecekleri alanlar oluşturmaya devam ediyor.

Şehir merkezinin yanı sıra hemen hemen her mahallede bir park yapan Karabük Belediyesi, son olarak Kapullu Mahallesinde yaptığı parkı Karabük halkının hizmetine açtı.

Açılış öncesi konuşma yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Daha önceden şöyle bir intiba vardı; ‘Kapullu Mahallesine Belediye hizmet etmiyor’ diye. Biz eşit bir şekilde tüm mahallelere hizmet etmeye çalışıyoruz. Ben Belediye Başkanı seçildikten sonra bir gün dahi olsa partizanlık yapmadım. Çünkü ben bütün partilerin oyunu alarak başkan seçildim. Hiç kimseyi bu güne kadar ayırmadım. Kapullu Mahallesinin asfalt ve su problemini çözdük. Yolu olmayan evlerin ise yolları açılacak. Aynı şekilde içlerine park alanları tahsis edilecek. 2018’de Kapullu Mahallesi bambaşka bir hale gelecek” dedi.

Açılış töreninin ardından parkı gezen mahalle halkı parkı oldukça beğendiklerini dile getirerek, parkın mahalleye kazandırılmasında emeği geçen başta Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve tüm Belediye çalışanlarına teşekkür ettiler.