ESENKÖY TARIMSAL KALKINDIRMA KOOPERATİFİ

12380610_10153745150394334_1146140990_n

 

 

 

 

 

 

Kooperatif  Başkanı            : Kemal Canbaz

Başkan Yardımcısı               : Sinan Genç

Kooperatif Muhasibi          : Muzaffer Ballı

BŞK .İLETİŞM                       : 0 538 239 09 71

  • 1997 yılının Ağustos ayında Gökbel Köyünden ayrılan Aşaroğlu Mahallesi Esenköy adını aldı.
  • Esenköy Kooperatifi de 1998 yılında kuruldu.
  • Kooperatifin 46 Üyesi bulunuyor. 15 Üye şu an itibariyle çalışmalarını sürdürüyor.
  • Kemal Canbaz, 3 yıldır Esenköy Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi’nin Başkanlığını yürütüyor.

Esenköy Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi,  ilçenin küçük ölçekli kooperatiflerinden birisi olmasına rağmen mütevazı Yönetim Kadrosuyla göz dolduruyor.

Esenköy Kooperatif Yönetimi,  Orman Teşkilatlarının yöneticileri ile güzel diyaloglar kurarak, Kooperatif ortaklarının haklarını da koruyorlar.

Başta Kooperatif Başkanı Kemal Canbaz olmak üzere bütün Yönetimin ortak amacı,  eşit ve adaletli şekilde dağılım. Yönetimin bu tavrı, Kooperatifin Üyeleri tarafından da takdirle karşılanıyor.

 

Esenköy Kooperatifi Başkanı Kemal Canbaz :

“ Kooperatif olarak iyi yoldayız “

 

Kooperatifimiz, Yenice’mizin yeni kooperatiflerinden birisi sayılabilir. Biz de elimizden geldiğince kooperatifimizi hem üretim, hem de gelir yönünden yukarılara taşımak için çalışma içindeyiz.   Üyelerimize ödemelerini zamanında yapıyoruz. Herkesin bildiği sorunlar bizim de sorunumuz. Ücretlerin iyileştirilmesi en büyük dileğimiz. Orman Teşkilatlarıyla koordineli çalışıyoruz. Bu başarıyı da getiriyor. Arkadaşlarımızla güzel bir yönetim sergilediğimize inanıyorum.

Buradan tüm hemşehrilerimize, özellikle de Esenköy’ün dışında yaşamını sürdüren köylülerime, Şahsım ve Yönetim Kurulu Üyelerim adıma selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum “ dedi.